Padva, Parinov Un Partneri, As. Jurists Ruslans Andreevs - Neprofesionāla klienta apkalpošana

2021. Gada sākumā es nolēmu noformēt maksātnespējas statusu un viens paziņa rekomendēja juristu Ruslanu Andreevu no augstāk minētas firmas. Kad līgums bija parakstīts un iekasēta vajadzīga summa par juridiskiem pakalpojumiem, loģiski ka sākas dokumentu vākšana. Pirmais nepatīkamais moments bija tāds, ka uz saraksta par vajadzīgiem dokumentiem, bija norādīta neeksistējoša šīs firmas mājas lapas adrese. Es padomāju, nu nekas, galvenais ka ir paša jurista kontakti. Mēnesi es vācu dokumentus un beidzot savācu. Atnākot pie R. Andreeva viņš man atkal Saka, ka vēl šīs papīrītis trūkst un vēl šīs... Labi. Izdarīju arī to. Otrais moments. Viena no obligātajām izziņām ir informācija no uzņēmuma reģistra par kapitāldaļām. Andreevs man Saka, te ir blakus šī iestāde gandrīz aiz stūra. Un nosauc man nevis adresi pērses 2, bet pērses 6... Vai 8. Es uz turieni. Klauvēju, zvanu, prasu. Nekā. Atradu pati. Paldies jau par to, ka ne uz citu pilsētas galu, padomāju pie sevīm. Trešais moments. Beidzot atnāca laiks, kad vajadzēja samaksāt valsts nodevas un iesniegt dokumentus tiesā. Tā kā es pat tuvu neesmu jurists, es padomāju, ka ja nu gandrīz visi savāktie dokumenti nebija tikai par mani, bet arī attiecībā pret manu vīru, nodevas mēs varam apmaksāt no viņa bankas konta. R. Andreevs apmaksātus rēķinus paskatījās un pievienoja manai lietai un iesniedza to visu paku tiesā. Pēc laika man atnāca pa pastu atteikums no tiesneses par lietas uzsākšanu, pamatojoties uz tā, ka valsts nodevas apmaksāju nevis es pati no sava vārda, bet mans vīrs. Es par to visu uzreiz Andreevam pa telefonu. Un viņš man teica, ka tā ir mana vaina. Pašai jādomā un jāskatās un viņam nerūp, ka neesmu jurists. Atkal bija jātērē laiks un nauda (ierakstītām vēstulēm) , lai atgrieztu valsts nodevu summas. Nauda tika atgriezta, bet laiks iet un mana lieta nestāvētu uz vienas vietas tik ilgi, ja Ruslans Andreevs nopietnāk un atbildīgāk izturētos pret saviem darba pienākumiem. Pats nepatīkamais ir tas, ka visām savāktām izziņām ir derīguma termiņš. Andreevs man teica, ka viņš (jurists!) nezin vai tos pašus dokumentus pieņems atkal tiesā. Varbūt jā, varbūt nē... Riskē.
Tagad, kad man visu jāsāk atkal no jauna, es protams ar viņu sadarbību beidzu. Nekādu vainu šīs profesionālais jurists nejūt un naudu protams atgriezt netaisās, visu atbildību pārliekot uz mani. Beigās gribu brīdināt, šīs jurists uzstājīgi neskatās klientam acīs, viņam bieži trīc rokas un laikā kad strādā ar klienta lietu, vēl risina pilnīgi nevietā, savas ģimenes problēmas. Man nekas nav pret bērniem, bet kad jurists atved uz tiesu savu mazgadīgo dēlu, tas izskatās ļoti nezolīdi un dīvaini. Tādu cenu man nākās samaksāt par savu vēlēšanos ietaupīt naudu par profesionālajiem jurista pakalpojumiem. Esiet gudri un uzmanīgi. Visiem mācība.

P PatiesiibasMeka 01.10.2022

Rekomendējošais paziņa vismaz dabūja ierīt par savu ieteikumu? :)