P. Kučāna medicīnas un sporta centrs/ SIA Ultra Express - Ārstes G. Jukšinskas rupja rīcība

Ārste Ultrasonoskopijas speciāliste G. Jukšinska. Ar valsts nosūtījumu - sagaidīju un ierados uz us apskati. Ārste g. Jukšinska rupja, valdonīga kabinetā, rupji pārkāpj ārstam noteiktās ētikas un ārsta pienākuma normas. Attaisnojot savu rīcību, nekaunīgi apmelo pacientu un dara to publiski pacientu gaitenī. Apsolūts ārprāts, kas notiek ārstniecības iestādē? Neticiet? Aizejiet pie ultrasonoskopijas ārsta g. Jukšinskas, un ja būsiet ar valsts nosūtījumu, visdrīzāk, atkarībā no ārstes garastāvokļa “jauki mirkļi” garantēti. Sīkumus un nianses neizklāstīšu, jo ceru, ka situāciju izvērtēs iestādes vadītājs, bet vai tas līdzēs izmainīt šo ārstu? Ja vēlaties saglabāt pašcieņu un veselību, domājiet kur
un ar kādu ārstu kontaktējiet.

A Alex Millers 15.02.2018

Atslēgas vārds- Ar valsts nosūtījumu.

davfreim 16.02.2018

Nē, atslēgas vārds: "Apsolūts".

Z Zanna L. 16.02.2018

Gribu aizstāvēt. Ne Dr. Jukšinsku, bet SIA Ultra Express ultrasonogrāfijas pakalpojumus.
Bija ar maksas vizīti tur pie cita ārsta, uz ceļa ultrasonogrāfiju.
Arsts bija laipna, informatīva, pēc izmeklēšanas mans ortopēds (ar 20 gadu stāžu) pateica, ka šie ir vieni no viskvalitatīvāk uztaisītiem US rezultātiem, kurus viņš ir redzējis un speciāli pierakstīja šī centra un ārsta vārdu.

Z Zanet 25.04.2018

Esmu bijusi pie Dr. Jukšinskas tieši SIA Ultra Express un ultrasonoskopiju. Lai no ko, bet rupju attieksmi nekad šajā iestādē neesmu saņēmusi ne no viena daktera. Kā nav kauna rakstīt pilnīgus melus par vienu no profesionālakajiem ārstiem,. Ja gribās, lai ar Jums auklējās ejiet pie ģimenes ārsta un tur pārrunājiet visu. Ultrasonoskopija nav konsultācija, bet gan diagnostika, cik man zināms... Padomājiet cilvēki, ko rakstiet! Man, kad biju mazāka mācija, ka jāciena ārsti, nevis jārunā sliktu par viņiem, jo šie cilvēki ir visu savu dzīvi veltījuši, lai palīdzētu citiem.

U Ultra Express 03.02.2019

Vēlreiz atvainojamies pacientei par to, ka apmeklējums mūsu iestādē neizvērsās tāds, kādu viņa bija to vēlējusies. Mūsu iestāde no savas puses dara visu, lai pacientiem nodrošinātu komfortablu izmeklējuma vidi un, lai mūsu ārsti varētu strādāt ar modernām tehnoloģijām. Tomēr jāsaprot, ka gan pacients, gan ārsts ir tikai cilvēki un brīdī, kad starp cilvēkiem rodas cilvēciskas nesaprašanās, tas nav uzreiz jāvērtē kā sekas ārsta un pacienta vai iestādes un klienta attiecībām. Mēs dzīvojam augsta stresa sabiedrībā, un jāmēģina saprast gan pacients, kurš ir norūpējies par savu veselību, gan pārstrādājies ārsts. Mūsu iestādē katru mēnesi tiek izmeklēti daudzi simti pacientu un šādas situācijas ir pilnīgs izņēmums.

O Olgaz 03.06.2021

Maksas pakalpojums 48€. Krûšu usg pie dr.Jukšinskas. Es saku kaitinat dakteri jau gułot uz kušetes: gułu nepareizi, rokas lieku nepareizi. Slèdzienu viña rakstît attiecas, kamèr neaiziešu uz mammografiju. Tad ko es darîju usg kabinetà?! Vai tiešam nevar uzrakstît slèdzienu ar rekomendacijam veikt mammografiju?! Solija administrators atzvanit, nekà. Naudu atgriezt negrib. Pilnigi piekritu posta autoram par šo dakteri.
Tajà pašà dienà biju šajà iestàdè pie cita usg specialista - laipna attieksme, uzreiz slèdziens.
Var padomàt, ka man nav ko darit, zvanities un lugties sledzienu vai rakstît šeit postu, lai citi cilvèki neuzkeras.

R rasberry 29.04.2022

Mana mamma vakar bija uz USG pie šīs "dakteres" šajā medicīnas iestādē. Dakteres attieksme jau no sākta gala bija nelaipna. Ārste teica, lai mamma aizliek rokas aiz galvas, uz ko mamma atbildēja, ka nevar pacelt labo roku uz augšu, jo ir stipras sāpes pleca locītavā. Mamma pacēla roku cik augstu varēja, bet tas, acīmredzot, bija par maz. Daktere vienkārši uzrāva ar spēku mammas roku uz augšu bez vārda runas. Mammai labā pleca locītava ir operēta un kustību apjoms ir ierobežots, tāpēc šī rokas paraušana bija ļoti sāpīga. Mamma pēc šīs vizītes dzer stipras pretsāpju zāles jau otro dienu, jo sāpes plecā vairs nepāriet ne uz mirkli. Ja tā būs pārplēsusi kādu saiti, es sūdzēšu tiesā gan med. iestādi gan šo "dakteri"!

M Maira Maira 13.10.2022

Braucu pie Dr. R.Alekses. Atbraucu uz Rīgu no mazpilsētas lai saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu, bet saskāros ar ko nepieredzētu, par procedūru samaksāju 50 Eur, bet man pat neiedeva papīra salveti ar ko noslaucīt vēderu pēc procedūras, nerunājot jau par komunikāciju. Esmu ļoti sarūgtināta un neieteiktu braukt uz šo centru, netērēt naudu un laiku.