OZYS serviss Piņķos - Slikts serviss

Esiet uzmanīgi! Šogad ziemā tika remontēta ritoša Ozys servissā. Vēlāk konstatēju vairākus defektus. Griezos servisā ar lūgumu salabot defektus. Atteica. Izlikās ka nekādi remonti nav veikti. Vnk " pasūtīja ļoti laipni"! Esmi ļoti vīlies šajā iestādě. Nekvalitatīvs serviss. Darbus veic pavirši. Neuazņemās atbildību par paveikto darbu. Neiesaku šo servisu! !

Papildināts Valerijs 75 10.05.2023

Audi mans Ozys servisā tika labots 2022.gada decembra beigās. Drīz ar pec tam griezos pie servisa vadības ar pretenzījām. "Atšuva " mani . Gribu vnk brīdināt citus par negodīgu uzņemumu.

V

V Valerijs 75 10.05.2023

Nebrauciet uz Ozys servisu

V vitols 10.05.2023

Kapēc tu sūdzībā nerakstu ko tieši tu remontēji un kādus defektus konstatēji.Citādi sanāk,tā kā tu tur kautko remontēji un tagad gribi lai tev dod garantiju uz visu mašīnu

V Valerijs 75 10.05.2023

Ritošai daļai manītas bukses.atsaites.stabilizatori...bukses jau sasprēgājušas(Tāmē ir ieliktas jaunas)
Uzlikti jauni bremžu kluči.diski atstāti vecie. suports ķīĺē. utt...

V vitols 10.05.2023

Supports var ķīlēt ,jo bremžu kluči nav atbilstoša izmēra un nestaigā,kā vajg pirms uzlikšanas nav pieslīpēti,iespējams vadīklas nav arī saeļotas.
Pavirš darbs.,Jāpārtsisa.

V Valerijs 75 11.05.2023

Tieši TĀ

V Valerijs 75 17.05.2023

Pēc publikācijas internetā servisa vadība atvainojās par radūšos situāciju un tuvākajā laikā salabos nepilnības .