www.sudzibas.lv Ozolkalni, Mārcis Mazzariņš nekvalitatīvs darbs un materiāls

Ozolkalni, Mārcis Mazzariņš - nekvalitatīvs darbs un materiāls

Uzmanieties no bezatbildīgiem krāpniekiem, kas sevi sauc par „grīdu meistariem”- Mārča Mazzariņa ( Kuldīga, t.25803452; 20330885), Mārtiņa Cera( 21 gads,Limbaži, t.25256314), Riharda Vizlas, Limbaži. Klientu apšmauc ar visu iespējamo. No Mārča Mazzariņa, kurš pārstāv uzņēmumu „Ozolkalni” Kuldīgas novads, Rumbas pagasts, iegādājos arī dēļus, kuri plaisā un liecas, un zilē. Neiesaku iegādāties šī uzņēmuma dēļus, paraugi nesakrīt ar to, ko M.Mazzariņš piegādā. Rezultātā ir ieliktas šķības grīdas, pie sliekšņiem dēļi ceļas uz augšu. Ja šie „meistari” jums liek grīdas, tad ziniet zem tām nav siltināšanas materiāla, to viņi izzog nākamajam objektam. Ja neticiet, izņemiet dēli un pārbaudiet. Savus brāķus nelabo, bet naudu gan neaizmirst paņemt.

Inženieris 11.09.2014

Kur Jūs tādus speciālistus atrodat?