www.sudzibas.lv Ozoliņa konditoreja Nekvalitatīvs produkts, neatbilst aprakstam, zema kvalitāte.

Ozoliņa konditoreja - Nekvalitatīvs produkts, neatbilst aprakstam, zema kvalitāte.

Vienmēr esam bijuši savā ģimenē ar labām atsauksmēm par ši uzņēmuma produkciju, pat draugiem un paziņām ieteicām.
Tortes pēkam reizes 10. Gada grizumā. Pirmais parsteigums par zemo produkta kvalitāti bija novembrī uz 100. Gadi valsts. "napoleona vainags" bija ārpus kādas kritikas, izmesta nauda, rūgtums par sabojātiem produktiem. Gadu iepriekš nopirkām un bija patiess gastronomisks prieks
par šo torti.
Uz jauno gadu vēlejaāmies sgādāt prieku saldumu ģimenei, bērniem - un nopirkam kārtējo pārsteigumu "ābeļzieds". Pienācās izmest mizkastē. Šādu sabojātu produktu salikumu var tikai piedodied neprofesionāls cilvēks, uzņēmums izstrādat.
Uzņemums ozoliņa konditoreja sia ir degradējis un laikam izmelis savu kvlitāti.
Kauns bija lietuviešu ciemiņu priekšā par mūsu valsts bķeriem. Esiet uzmanīgi cien. Pircēji ar šo produktu razotāju.

01.01.2019

C critical thinker 01.01.2019

Tortes pēkam reizes desmitā gada grizumā?

D Darbinieks 02.01.2019

Toties es NEKAD vars nepirkšu "cielaviņu"..nav ědama:(((