www.sudzibas.lv "OVP", SIA, Veselības studija Martisones doktorāts -ekvalitatīva ārstēšana

"OVP", SIA, Veselības studija - Martisones doktorāts -ekvalitatīva ārstēšana

Uzmanieties, Dr. Martinsone atkal nodibinājusi kārtējo uzņēmumu, lai veiksmīgi tiktu vaļā no sliktās Dr. Martinsones doktorāta, ka atradās Stabu ielā 49A-4 slavas. OVP SIA, Veselības studija - ir tie paši vēži tikai citā kulītē!!! Pacienti, kuriem ir apdrošināšanas polises - esiet modri!!!

K

Z Zinīte 20.06.2011

Labdien, meitenes un kolēģi!

Lūdzam visas neskaidrības, pretenzijas un aizvainojumus izklāstīt tieši mums- rakstot mums vai zvanot, jo anonīmi apvainojumi ir uzskatāmi par nepamatotiem!

Labprāt Jūs uzklausīsim.

! !? 06.08.2011

Godīgi sakot, izskatās, ka teksta autorei kāds uzkāpis uz varžacīm, kā arī komentāra ar parakstu Fakti autorei! Pirmām kārtām, lielākā daļa ārstu strādā kā pašnodarbinātās personas, un, tas, ka nav zinājuši, ka pašiem jāmaksā nodokļi, nu atvainojiet, tur jābūt pilnīgi stulbam. Otrkārt, izskatās, ka autore nemaz nav bijusi jaunajā doktorātā, jo pat nestādās priekšā, kas tur strādā un kas ne. Patreiz tur strādā ļoti labs ārstu kolektīvs un nebūt nav neapmierināti ne ar savu darba devēju, ne arī nav zināmu pacientu, kuri būtu aizgājuši neapmierināti. Cilvēkam viss tiek izskaidrots un izstāstīts, cik kas maksās, vai ir ar mieru. Neviens nevienu tur neslauc. Arī attieksme pret pacientu tur ir jauka. Protams, misēkļi var gadīties jebkur, tādēļ jau nav dubļi jālej virsū. Arī dr. Martinsone šajā gadījumā nu nemaz nav pelnījusi izteikto kritiku. Visu cieņu doktorātam! P.S. Arī dr. Petročenko tur sen vairs nestrādā!

L labaisdarbs 25.02.2014

Veselībasstudija dakteres Martinsones personā atkal cilpo no vienas vietas uz otru, gluži kā tādi pārbēdzēji.Kāds ziepes tad savarījāt Braslas ielā?