Otrā Elpa Viesu Nams - Serviss, attieksme

Izlasot citu cilvēku atsauksmes Booking.com, izvēlējāmies šo viesnīcu- ''Otrā Elpa'', bet diemžēl nācās vilties. Iebraucot saimniece nebija uz vietas, nācās zvanīt un gaidīt kamēr atnāks, numuriņā nav spogulis, vannas istabās nav fēns- nu tas vēl tā. Labākais bija no rīta - tika sajaukts brokastu laiks, kuru pasūtījām no 8.30- 9.00, ierodoties 8.50 uz brokastīm saimniece atkal nebija atrodama, gaidījām gandrīz pusstundu un rezultātā brokastīs tika pasniegtas aukstas ceptas olas 2 gab. (izceptas jau 8.00), pāris šķēles kūpinātas gaļas arī aukstas, 2 lētākie jogurti, šķīstošā kafija un maizes šķīvis ar sviesta gabaliņu brokastu vērtība divām personā 8.00 EUR. Vai tad kaut nevarēja izcept vismaz tās olas atkārtoti, lai ēdiens būtu silts ? Tādā viesnīcā vēl nekad nav nācies būt, neiesaku nevienam.

O

B bb787 12.04.2016

Pilnībā piekrītu.Tiem īpašniekiem nav ne mazākās sajēgas par viesu apkalpošanu un pieņemamu servisu.Labāk tur neuzdrošināties nakšņot.