www.sudzibas.lv Oto Šleiers Uzmet klientus

Oto Šleiers - Uzmet klientus

Uzmanieties no jebkura uzņēmuma, kuru vada un vai kurā strādā Oto Šleiers, viņš pierunās un pārliecinās jūs pirkt, vai iegādāties dārgu preci un kad būsiet veikuši priekšapmaksu, tad pēkšķi viņš pazūd, vai arī citi ir vainīgi, ka viņš vairs nespēj jums atgriez saņemto naudu.
Ja gadam Oto Šleiers ir parāda šeit ir viņa mobilā numurs 2*****51 un epasts [slēpt]@inbox.lv

I

T TrakaisMaigonis 24.07.2013

Pilnīgi piekrītu autoram. Es kad sazvanīju Oto un lūdzu atgriez man naudu par nesaņemto pakalpojumu, es saņēmu draudus, ka atradīs mani atbrauks uz mājām, ko es nožēlošu. Riebīga personība.

V Viksais 24.07.2013

Oto Šleiers man arī ir izteicis slēptus draudus, pēc tam, kad lūdzu atgriezts naudu, kā arī to, ka citi ir vainīgi pie tā, jo esot viņu uzmetuši.

D Dailis Bezvārdis 24.07.2013

tā jau ir, pats uzraksta sūdzību un pēc tam komentē ...

A Andis_boss 25.07.2013

Pipsis- Es savā laikā mēģināju ieteikt saeimai, lai vispār aizliedz bez pierādījumiem ļaut publiski nomelnot citus interneta vide, bet laikam, kamēr nesāks publiski nomelnot šajās lapas deputātus, ministru un vai Valsts prezidentu, nekas nemainīsies.