www.sudzibas.lv Ostkom TV starta pakete

Ostkom - TV starta pakete

E-pastā ziņo, ka man ir parāds par tv starta paketi-7.40ei, ko regulāri nomaksāju laikā, ko arī šoreiz esmu veikusi, 06.03.19. , reģ. Nr. 000003682-284, 13: 14: 00, pnb bankā, graudu ielā, ko pieņēma kasiere Tatjana Kaseviča. Biju bankā 22.03.19. - paskaidroja, ka no viņu puses visi dati sakrītot, viss ir pareizi, kā arī zvanīja uz ostkom, kur teica, lai es pati ierodoties, bet paskaidroju, - dzīvoju Bunkas C. , Priekules Nov. , esmu maznodrošināta, ar kritisko valsts pamesto pensiju-un nevaru tādu izprieci atļauties kā braukāt dēļ jūsu neizdarībām, paviršo attieksmi darbā, kavēt savu dārgo laiku un veselību. Lai gan aizrakstīju atbildi no sava e-pasta, bet to jau droši nelasiet. Cik es noskaidroju, zvanot uz ostkom 25.03.19. - no rīta 10.00, kur lika man aizsūtit-, bet nezin ko, un uz kurieni, un kam, bet pateikšot grāmatvedei gan. / p>s>-ja zinošs, kompetences grāmatvedis pilda savus tiešos darba pienākumus, tad par kļūdām ir jāatbild, bet, ja nespēj, - jādod vieta citam/. Lūdzu paskaidrojiet, ko man darīt? - vai sūtīt uz bez tabu?

RAMONA👀 25.03.2019

Līdz maznodrošinātajai es visu sapratu...pēc tam vajag divreiz lasīt lai iebrauktu!

I inara timbare 25.03.2019

iebraukt var grāvī, bet , lai aizbrauktu pie jums uz Liepāju ar autobusu / turp-atpakaļ-5ei/ dēļ jūsu nolaidības -man nav ne laika, ne gribēšanas, ne arī nauda. Paskaidroju- manā čekā, ko izsniedza banka 06.03.19. ir zīmogs par samaksāto summu-7.40ei. P.S. Ja nespējat izlasīt pareizi manis rakstīto, piesauciet vēl kādu palīgu, kas iztulko! kont. telf. +37120558898. Ceru, ka kļūdu novērsīsiet , jo pretējā gadījumā būšu spiesta vērsties pie augstākstāvošām instancēm. Timbare.

Man nav laika novērst!;)

I inara timbare 25.03.2019

RE kā!-un kad atradīsies tas laiks? Algu saņemt , beņķi deldēt , atrunāties, kļūdīties un neatvainoties? Cik noprotu, jums nav laika šo darbu strādāt? Labi. TV raidījumam ,,Bez Tabu,, nāksies atrast laiku!. Timbare

RAMONA👀 25.03.2019

Varat BEZ TABU atsaukties uz mani!