Osta Aros Transportbemanning AB - Krapšana

Kompānija, piedāva darbu, Zviedrija šoferiem ar C, Ce kategorijam. Sola atmaksat dzīves vietu, vis ir ok, bet ka tiko cilvēks grasasa aiziet prom, ar visam 30 atstrādātam dienam, tad sakas problēmas. Pamatojums ir vienkarš, ka neesi nevienu brīdinājis, par aiziešanu, bet tā nav taisnība. Pašu priekšniecību sazvanit, vai atrast nav iespējams. No manas puses ir sūtītas entas vēstules, bet tik un tā uz to nav nekādu reakciju. Pat slimības lapa, kura tika izdota traumu deļ, viņiem neder. Vienkārši atsūt jums e-pastu, kura rakstīts ka sadarbība ir beigusies bez brīdinājuma, tadejadi viņiem ir tiesības neizmaksat algu, un pieturēt to ka kompensācija par zaudējumiem.
Bridinu visus šoferus. Latvija ir cilvēks Andris, Spanija Conni, Zviedrija Toms. Nodokļus ari nemaksa pilnība. Melna kompanija. Paldies.

M mairissk 10.09.2018

Arī strādāju šajā kompānijā Öras Astros Transportbetmanning AB divus mēnešus. Pirmo algu par jūnija mēnesi saņēmu 31. jūlijā, vajadzēja saņemt 25. Par jūliju joprojām neesmu saņēmis. Bija negadījums mājās,atgriezos Latvijā. Tad mēģināju atgriezties atpakaļ, bet pateica ka mana vieta aizņemta, jāgaida cits darbs. Pienāca 25. augusts, neviens no vadības uz kontaktiem neiet. 31. augustā kompānijas vadītājs Tom Siren atsūta, ka esmu pametis darba vietu un neesmu devis nekādu ziņu, tāpēc saskaņā ar darba koplīgumu viņam ir tiesības ieturēt vienu mēnešalgu, turklāt vēl varot piedzīt zaudējumus no manis. Iebiedē, vienvārdsakot.
Dzīvošanu saka apmaksās, vēlāk izradās, ka kompānija nemaksā izīrētājam un rodas konflikti ar mitekļa saimniekiem. Tad sūta uz moteļiem, kur nav kur ēst uztaisìt un istaba bez logiem. Ja atrodi pats mitekli, pats arī maksā, lai gan mutiski saka ka piešķirs 250 eur mēnesī.
Algu lapiņas izskatās ka pilnīgs diletants taisījis - nodokļu aprēķini mistiski un nesaprotami (var secināt, ka nodokļus diez vai maksā). Algu ieskaita uz Latvijas kontu no Spānijā reģistrētas kompānijas ar līdzīgu nosaukumu.
Zem tā visa ir trīs cilvēki:
Tom Siren kompānijas valdes loceklis (ar kuru iespējams sazināties ar SMS un e-mail starpniecību).
Kaut kāds Conny, kurš atrodas Spānijā. It kā finansists un grāmatvedis. (Kad ir algas diena, tad neatbild)
Un Andris Arājums, kurš liek sludinājumus Latvijas portālos, lai vervētu cilvēkus darbam šajā kompānijā. Kad jautāju, vai viņš saprot, ka ved cilvēkus nelaimē. Atbilde bija: " Bet ne uz viena papīra nav mana paraksta." (Starpcitu vienīgais, kas ceļ telefonu).
Secinājums par šiem subjektiem - trīs morālie kropļi.
Turklāt zinu vēl divus cilvēkus, kas gaida naudu. Un zviedrijā ir vēl bars ar tautiešiem, kurus sagaida visdrīzāk tāds pats liktenis.

Tā kā katrs pats pieņemiet lēmumu braukt vai nebraukt.

Mairis Škutelis