Oskars Karlsons - Krāpšana

Krāpnieks!
Paņem uz nomu mašīnu darbam Zviedrijā un pazūd.
Nemaksā, neatbild uz telefona zvaniem, neatdod mašīnu.
Sākumā kaut ko maksā, pēc tam tik sola un, tad vispār neatbild ne uz telefona zvaniem, ne rakstītiem Whacappiem.
Sazvanot viņa darbinieku izrādās, ka arī tas ir uzmests. Alga solīta, bet nav samaksāta. Un ne viņam vien. Tur klāt nomas līgumu parakstījis nabaga darbinieks.

B Baiba Baiba 24.02.2022

Šī persona ir labi zināma arī mums ! Viņš ir arī mums parādā! Viņš vel saslēdz līgumus viltojot parakstus! Un uz firmu sataisījis parādus , nemaksā! Ir ari privāti parādi , par kuriem tikai noslēdz vienošanos , atmaksā kaut ko , un pazūd! Aktīvi darbojās gan zviedrija , gan ari Latvijā !

E Eric B 31.10.2022

Same with us. He rented a house in Riga from our company for a year and then disappeared after two months without notice and leaving debts. He is a liar and a fraud. We will file a court case against him.

B Baiba Baiba 31.10.2022

there are many of us who have been scammed by this person

G Ginters Jānis 16.03.2023

Šis džeks diezgan smagi apčakarēja mani. Žēl ka nav vel rokās dabūts viņš. Zviedrijā strādājām pie viņa zem muro cars ac pildīšana automašīnām un parejai tehnikai.