www.sudzibas.lv Oskars Gribusts Nekvalitatīvs darbs

Oskars Gribusts - Nekvalitatīvs darbs

Vēlos uzrakstīt sūdzību par "SUPERFORŠO" fotogrāfu, kurš ir izjaucis visu noskaņojumu. Mums bija kāzas, un šo "SUPERFOTOGRĀFU" bijām ielūguši uz savām kāzām, par ko nožēloju vēl šobaltdien. KĀPĒC? tāpēc , ka nevienas normālas bildes šī zvaigzne neuztaisīja.400 EIRO par tādu mēslu? mana mazā māsa uz telefona safočēs 100x labāk un PICASA programmā apstrādās. Nevienam neiesaku ņemt šo fotogrāfu sev uz jebkādu pasākumu, jo:* JŪSU svētki būs izbojāti, jo viņš nokavēs vai vienkārši neieradīsies(zinu arī tādus gadījumus citos pasākumos)*ja arī ieradīsies, visu vakaru smēķēs ...galu galā interesantākie momenti,cilvēki tiks palaisti garām *NEKĀDU ieteikumu, piebilžu fočēšanas laikā nebūs, ja vien Jūs paši nebūsiet sastājušies izdomājuši kur un kā labāk apstāties( mums bija tā ka apstājies, kleita saņurdzījās, saviebies neveiksmīgi -nekas netika pārfočēts)* TRĪS MĒNEŠU apstrāde un viņa darbs ir MĒSLS. ( Es vakara laikā tādu darbu kā viņš varētu mierīgi izdarīt)JA NEGRIBAT NOŽĒLOT PĒC KĀZĀM vai kāda cita pasākuma ..un arī pasākuma laikā NEIZVĒLIETIES ŠO FOTOGRĀFU. IR ļoti daudz labu, kvalitatīvu fotogrāfu , kuri par šo cenu 400EIRO Jums uztaisīs pasakainas bildes. TICIET MAN!

B

I Indim2009 14.12.2015

Sakiet lūdzu, kur ir pierādījumi tam, ko jūs rakstāt? Pievienojiet foto, kur redzams, ka jūs sakāt taisnību, Vēlamies Oskaru paaicināt fotografēt savas kāzas. Dzirdējām tikai pozitīvas atsauksmes.

I Irina 09.10.2017

Очень много плохих отзывов о нем. Не советую...
То, что вы слышали только хорошее, удивляет. Про них уже давно истории ходят.

D Daiga48 26.01.2018

Mums arī 15.09.2017. bija kāzas bildes drausmīgas līdz pusei bez kājām, bērni ar vecākiem bez galvām, atsevišķas bildes miglā. Šausmu skati. Vēl četri mēneši taisīja bildes, tikai janvāra beigās šis drausmīgās bildes ieguvām. Kvalitāte nekāda, tā kā diledantam kas tiko šim darbam ir pieķēries. Ir izbojājis visu skaisto pasākumu. Nožēlojami, ka šādi fotogrāfi, kas par darbu paņem lielo naudu, bet pretī sniedz nekvalitatīvas bildes. Iesaku uzmanīties no šī Oskara Gribusta, kas sevi pasludinājis par fotogrāfu.