Oskars Fišmanis/ H-Alo-Transportering - Krāpšana

2016 gada jūlijā Oskars Fišmanis solīja ka atvedīs manu auto no Norvēģijas līdz Latvijai. Sarunājām ka satiksimies un samaksāšu avansa maksājumu. Šis atbrauca ar busu- Mercedes Sprinter- ar nummuru GF-6302. Samaksāju avansu 100Eur. Vēlāk tika atsūtīts kautkāds mistisks līgums kurā minētās firmas kontaktinformācija, kā arī reģistrācijas nummurs un juridiskā adrese neeksistēja. Kad par to pajautāju Oskaram, saņēmu atbildi- ko vēlos, vai līgumu vai pakalpojumu? Visu laiku tika minētas visādas problēmas un visu laiku sarunā ar Oskaru figurēja kautkāda mistiska Direktore (cik noprotu tā ir Lilita Janševska). Līdz vienu dienu saņēmu zvanu no "Direktores" ka redz man nekas neapmierinot, tapēc mans pasūtījums nenotikšot un man tikšot atgriezta nauda. Aizsūtīju savu konta nummuru- solīja naudu atgriezt 10 dienu laikā, taču pēc 2 nedēļām man zvanīja direktore un lūdza atsūtīt savu personas kodu, kuru nosūtīt atteicos, jo zinu ka pārskaitījuma izdarīšanai tas nav nepieciešams. Tā arī nauda pārskaitīta netika un šodien telefoni ir izslēgti gan Oskaram Fišmanim gan "DIrektores" kundzei.

K

R Ritvars 29.09.2016

policija vērsties nemeģinajat. ta ir krapšana tapec tur jau ir reala lieta.

K Kārpa1988 30.09.2016

Man būtu bail ar tādu purnu sadarboties par summām lielākām par 5 eur

S siivaisrutks 22.05.2017

Uz viņu daudzi uzrāvušies. Strādā tagad neatliekamajā palīdzībā - redzēju uzņemšanas nodaļā Stradiņos ievedam cilvēku