www.sudzibas.lv OrtoMed Slikts serviss

OrtoMed - Slikts serviss

Vēlos dalīties savā nepatīkamajā pieredzē ar šo klīniku. Bija nepieciešama skrūvju izņemšana no abu kāju potītēm, jo pagāšgad lauzu abas kājas. Tā kā ortomed klīnikā strādāja mans operējošais ārsts, pieteicu operāciju tur. Klīnikā paliku pa nakti un nākamajā rītā plkst. 9.00 vajadzēja izrakstīties. No rīta māsiņa pārsēja man kājas un secināja, ka viena šuve neizskatās labi. Uz manu jautājumu vai šuve atnākusi vaļā (kas bija acīmredzams) atbildēja, ka viss kārtībā, uzlīmēja man plāksteri un teica, lai nēsāju to 10 dienas un ļāva pamest klīniku. Dienas beigās izdomāju tomēr pārsiet kājas, jo asinis jau sūcās cauri pārsējiem. Secināju, ka šuve jau līdz pusei ir vaļā. Zvanot uz klīniku viņi teica, lai braucu uz traumu punktu. Traumu punktā nogaidīju 3 h, kur man esošo šuvi izņēma un uzlika jaunu. Otrai kājai arī jau bija sākusi nākt šuve vaļā. Ja pati nebūtu rīkojusies pēc saviem ieskatiem, bet sekojusi līdzi māsiņas norādījumiem, tad visdrīzāk būtu noķērusi kādu infekciju un izkropļotu kāju. Padomājiet vai izvēlēties šo iestādi un sekojiet līdzi savai veselībai paši, jo acīmredzot neviens cits to nedarīs!