Ortodonts Valmierā - Ortodonts

Ortodonts aizsūta pacientu aktieru kursos!

Īsa priekšvēsture. Jau vairāk nekā 3 gadus apmeklēju ortodontu Valmierā. Man tika uzliktas breketes uz abām zobu rindām, bet pēc noteikta laika tās noņēma. Uz nakti man bija jāliek zobu kapes, lai zobi neizvirzās no vietas, ko es arī regulāri darīju. Kaut kur pēc 6 mēnešiem man salūza augšējā kape, kad es to tīriju ar zobirsti. Apmeklējot ortodontu tas secināja, ka zobs augšējā zobu rindā ir izvirzījies un man uzlika breketes no jauna.
Tagad pienāca laiks, kad man noņēma breketes. Pēc nedēļas es braucu pakaļ jaunām zobu kapēm. Kad ortodonts bija pabeidzis savu procedūru, nenolaižot krēslu (es biju guļus pozīcijā) sāka savu runu. "Tā tagad mēs parunāsim", augstā tonī ieteicās ārsts. Ortodonts teica, ka viņa ir bijusi man pretīmnākoša, bet tas vairs nebūs. Tagad es maksāšu katru gadu, par jaunām kapēm, jo tās lūzīs un zobi nebūs vienmēr ideāli, jo redziet es neesmu nēsājusi tās pirmās kapes, kas salūza (pēc zobārsta domām izsecinot sanāk, ka es nēsāju apakšu, jo apakšējā rinda man nebija deformējusies, bet augšu nenāsāju, jo tā bija deformējusies, vai tas nav apsurdi, ka apakšu es varēju nēsāt, bet augšu nē?). Visu laiku mēģināju iestarpināt savu vārdu, bet ārsts tikai turpināja mani nolikt. Teicu, ka esmu godīgi nēsājusi, neesmu pusaudzis un apzinos cik man tas izmaksāja (ap 800 ls, neskaitot ceļa zdevumus). Ārsts apgalvoja, ka ir profesionālis un nevis domājot, ka es nenēsāju zobu kapes, bet zinot (tātad es meloju un ārst neuzticas pacientam). Teicu kā, lai es pierādu, ka nēsāju, atvedu cilvēku, kurš ar mani jau 3 gadus dzīvo un zina kā bija. Ārsts tikai turpināja augstā tonī atgādināt, ka viņš zinot nevis domā. Tā nu guļot krēslā es tiku novesta līdz asarām. Ortodonts tikai turpināja ķircinošā tonī ar sarkasmu, ka man esot jāapmeklē aktieru kursi, ka es ideāli spēlēju savu lomu, lai piesakos aktieru pulciņā. Ārsts: "Nu tu esi ideāla aktrise, ha, ha, nu tāda aktrise ha, ha"! Es visu laiku tik apgalvoju, ka ārsts ķlūdās savās domās vai zināšanās un ļoti žēl, ka neuzticas man. Jutos pazemota.
Pats galvenais ir tas, ka ne ārsts, ne es neko nedalijām. Ortodonts pēc tās reizes, kad uzlika man otrreiz breketes cietās, katru vizīti cietās un gaidīja to mirkli, kad pēdējo reizi nākšu pie viņas, lai pateiktu visu, ko tā domā. Vai tas ir profesionāls ārsts?

P.S.

*Apmeklējot zobu higiēnistu pēc pirmajām noņēmtajām breketēm, un ar jau deformētu zobu, ārsts tikai bilda, ka esot dzirdējis jau daudzas sūdzības par šo ortodontu.
*Sēdot kabinetā es nepārtraukti dzirdēju kā ārsts aprunā citus pacientus.
*Vienā vizītes laikā dzirdēju sarunu, ka kaut kādai meitenei deformējās zobi un, ka ortodonts uzliks viņai par brīvu, jo jūtot, ka tā esot viņas vaina. Māsiņa tik piebilda: "Cik daudziem tu vari likt otrreiz"? Drīz vien jau biju es, kam uzlika no jauna breketes.
*Kad man noņēma 2. breketes uz nedēļu uzlika zobu reteineri (tā ir tāda stīpiņa, kas satur zobus no iekšpuses, procedūra aizņem 40 min.) un pēc tam pulēja nost līmi, vienam zobam nokrita satures elements uz ko ārsts noteica, ka varot ārī bez tā (tas bija tikai tāpēc, ka ārstam nāktos visu atkal noņemt un atkal likt no jauna, kas aizņemtu vairāk par 1h).

Es domāju, ka visu 3 gadu laikā tā arī tika padarīts tas darbs. Man tik ļoti žēl, ka es sāku iet pie šī ārsta un samaksāju lielu naudu neprofesionālam ortodontam, kas pat nevar ievērot cilvēku saskarsmes etiķeti.
Iešu pierakstīties uz aktieru kursiem!!!

K

E Eseseseseseseseses 03.10.2010

Nu kas ar jums cilveekiem ir???? Suudziibu uz 5 lapaam sarakstiit variet, bet pateikt aarstam aciis ko par situaaciju domaajiet, nevariet! Pat aarsta vaards nav uzrakstiits! Kaa attaisnojums tiek mineeta atrasanaas kreslaa kaut kaadaa jociigaa poziicijaa - ja vinja saak savu tekstu saadaa situaacijaa, tad ir vairaak kaa skaidrs, ka ljoti labi apzinaas, ko dara, dara to ne pirmo reizi un izjuut apmierinaajumu, ka saadi var pazemot cilveeku. Vajadzeeja uzreiz pieprasiit, lai pacelj kreeslu taa, ka var no taa izkaapt, vismaz normaali cilveeki taa dariitu. Man liekas, ka vaina ir pasos cilveekos, ar kuriem saada tipa lietas notiek, jo tie 'paari dariitaaji' nesaubiigi juut, ar kuru taa var atljauties izdariities un ar kuru ne; ar mani neviens taa neatljautos izdariities...

K Kate 04.10.2010

...nesatraucies piecēlos no krēsla un pateicu visu ... Tas ir ortodonts Valmierā, Bastionā Diāna Šilkina Staltmane

R raida 05.10.2010

Kate!
Pirms sēdies zobārsta krēslā vienmēr vajag pajautāt vai ir sertifikāts ortodontijā.Ir zobārsti, kas iedomājas no sevis dižos ortodontus un tik kāš piķi.
Iesaku vērsties Veselības inspekcijā Klijānu ielā, Rīgā.Tur arī pārbaudīs vai konkrētais ārsts ir tiesīgs praktizēt kā ortodonts.Viss, kas Tev jādara ir jāraksta iesniegums par nekvalitatīvu darbu, visas sūdzības tiek izskatītas.
Iesaku cīnies par savu naudu!!!

G gaga 13.10.2010

Esmu pati bijusi pie šīs ortodontes pirms kāda laika - pilnīgi nekādu problēmu, ar kvalitāti viss kārtībā, cenas pat zemākas kā Rīgā (it īpaši ja vēl ceļa izdevumus ņem vērā).

Ja nezinātu, kas ir rakstītāja varētu pat paraustīt plecus un nodomāt -re kā - man un citiem viss kārtībā, bet kādam izrādās arī problēma gadījusies.

Diemžēl, "Kate" ir plaši pazīstama histēriska mele (ar visai viduvējām aktrises dotībām, tiesa), kura pati skaļi koridorā citiem pacientiem klārēja, ka nav gan visu nēsājusi kā ārste likusi, bet viņai tas esot pie pakaļas. Es ārstes vietā sūdzētu šo blēdi tiesā par neslavas celšanu, jo, ja vajag, varu iet un liecināt ko pati dzirdēju. Tad vēl kaut kāds 'Kates" radinieks vai draugs ar acīmredzamām pitekantropa prāta spējam sāka bļaustīties un draudēt - kā varēja noprast no trokšņa, kas nāca no kabineta.

Bet tā jau pie mums Latvijā, laikam, pieņemts - kurš vairāk melo un skaļāk bļaustās, tam taisnība. Atliek tikai cerēt, ka citi ārsti nekļūs par tādu "katu" apmelošanas upuriem...

K Kate 30.10.2010

Daktere nomainīja vārdu uz Gaga. Smiekli nāk kā glābj savu jau tā sabojāto prestižu. Taisnību ar meliem neaizsmērēsi, tas ir fakts!

M Mellene 30.10.2010

gaga, izkslausās ka tiešām pēc līmeņa esi šī pati ārste nesaprotu kur ārstei tik samaitāta runas kultūra un tik reti debīli izteicieni, iesaku apmeklet kursus daiļrunībā!!!

Ar necieņu,
nemūžam Jūsu kliente.

A anete 23.12.2010

Valmierā pie ārstiem vispār nieiesaku niet! Un par to Šilkinu ir dzirdēts visliktākie vārdi.
pretigi

A Anna 22.01.2011

uzrakstiet sudzibu uz vinju, uz stomatologijas associaciju :))

K Kalla 28.08.2011

Cik dzirdēts, viņa vairs tur nestrādājot nemaz.. Un jā, savā laikā arī es pie viņas regulēju zobus, un man, atšķirībā no tevis, Kate, uzlika reteinerus uz abiem žokļiem, kas jānēsā nevis nedēļu, bet gadus.. Pēc apmēram 2 nedēļām viens salūza un tika noņemts, bet atpakaļ neviens man neko nelika, jo pieņemu, ka slinkums. Pilnīgs idiotisms, jo kapes manus zobus tajā žoklī nevar saturēt perfekti, pat cītīgi liekot tās ik nakti (savādāk nemaz nevaru, jo zobi tik nenormāli bīdās, ka vienu nakti neieliekot jau jūtu velkošas sāpes.. visu mūžu kapes pa nakti jāliek vai kā?) Un tātad, zobi ir izbīdījušies pa savam un nav pat uz to pusi vairs tā smukā zobu rinda, kas bija pašā sākumā. Neprofesionāli. Apmeklējot citu ortodontu, man paziņoja, ka breketes man esot jāliek pilnīgi no jauna.. jo no tā, kas tur ir saregulēts, neesot jēgas.. regulēšanas process tur šobrīd vēl ritot pilnā sparā, zobi paši aktīvi pašregulējas jau pāris gadus, kam noteikti tā nebūtu jābūt!!!