AtrisinātaOrsay Domina - Krāpšana

Nopirku uz atlaidēm divas jaciņas, katra 8,99 EUR. Kad nākošā rītā vienu no jaciņām vēlējos uzģērbt,
izsecināju, ka jaka stipri ož pēc svešām smaržām un sviedriem. Vai tiešām veikalu pārdevēji, vadītāji
vai kādas vēl atbildīgās personas veikalos, uzskata, ka tā ir normāla prakse - panēsāt apģērbu un
atlikt atpakaļ kā jaunu? Sajūta, protams, diezgan nepatīkama. Ja man būtu vēlme nopirkt lietoto apģērbu,
noteikti izvēlētos atbilstošu veikalu, kur tomēr apģērbs ir arī attiecīgi dezinficēts un apstrādāts.
Orsay piedāvājumā ir diezgan glīts apģērbs, bet šāda attieksme no personāla puses ir nepieļaujama!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta VVita 24.02.2017

Jaku izmazgāju un sūdzībai vairs nav nozīmes.
Paldies par uzmanību. :)

V

Aigars31 24.02.2017

hmmm... ir divaini masveida abģērbu veikali tīkli kuri vēljoprojām tirgo preces ne kilogramos.. ... tāpat dizainiski viņas nav tā vērtas lai filosofētu par to cik šitā vai tā blūze maksā... neizlīdzinātas cenas itkā viņi sevi veidotu no atkritumiem un cenas par tonnu :) un spiež minimumu maximumu.. un tā visur.. .. cīņa pie pudeļu nodotavas un katrs vēlas sevi uzpūst nezkādos augstumos ... neizdevīgs pirkums jaukum.. es zinu kur dabūt trussardi žaketes pa 10 un absolūti apmīļotas

V VVita 24.02.2017

Nav runa ne par brendiem, ne konkrētiem ražotājiem, ne preces cenu. Runa par palietotu apģērbu, ko pārdod kā jaunu. Veikalā, kas gan neskaitās palietotu apģērbu veikals. Ja cena bija tik draudzīga tamdēļ, ka palietots, tad varbūt tas ir arī jādara zināmu - šo jaciņu draudzīgi pavalkājām, tāpēc varat nopirkt par pusvelti.
Par dizainiskumu un kur nopirkt brendu pa labu ciparu varam parunāt atsevišķi, ne konkrētās tēmas ietvaros.

veesaa007 24.02.2017

Vai netiek pieļauta doma, ka pirms VVita nopirka jaku, šo jaku piemērīja 10(?), 20(?), 30(?) ... sievietes? Katra ar savu ķermeņa (ne)aromātu, smaržām, sviedriem utt., kas arī palika šajā jaciņā? p.s. Godīgi sakot, nesaprotu cilvēkus, kas neizmazgā drēbes pēc to iegādes!

V VVita 24.02.2017

Identiski domāju pirms šī pirkuma.

"Identiski domāju pirms šī pirkuma." - ja VVita būtu domājusi, viņa jaciņu būtu izmazgājusi. Taču VVitai galvenais bija nopirkt jaciņu. Viņa samaksāja 8,99 EUR, lai varētu valkāt jaciņu, nevis domāt! Jo ja viņa spētu domāt, viņa vispār to jaciņu nebūtu pirkusi, un viņai nebūtu iemesla rakstīt sūdzību.

V VVita 24.02.2017

Tieši tā - Jaku pamērīja.
Izrādījās - panēsāja.

"Nopirku uz atlaidēm divas jaciņas," - bija jādodas uz atlaidēm? Interesanti, citam uz kāzām, citam uz bērēm, bet VVitai bija uz atlaidēm jāiet.
"Kad nākošā rītā vienu no jaciņām vēlējos uzģērbt,
izsecināju, ka jaka stipri ož pēc svešām smaržām un sviedriem." - veikalā tātad neoda! Varbūt naktī kāds būs paviesojies pie VVitas, lai pavalkātu viņas jauno jaciņu?
"Vai tiešām veikalu pārdevēji, vadītāji
atlikt atpakaļ kā jaunu?" - tātad veikala darbinieki(visi draudzīgi) sekoja VVitai uz mājā, lai naktī varētu pavalkāt viņas jauniegādāto jaciņu.
"šāda attieksme no personāla puses ir nepieļaujama!" - kā viņi iekļuva VVitas mājoklī arī ir liels jautājums? Taču cerams, ka VVita arī bez jaciņas tika uz atlaidēm.

Aigars31 24.02.2017

man liekas ka vajag kādu plēvi un iepakojumu ikvienai drēbei pat ja neestētiski izskatās un kā paraugu izlikt vienu no katra izmera kā norakstāmu nevar jau apģērbu ar lupatu vienkārši noslaucīt kā pannu . un absolūti svešas smakas un netīrumi un infekciju pasaulē jau tā autobusos . varbūt sabiedrībai jāprotestē un attieksme ārpus mājas mainīs attieksmi visur citur. kad pieklājīgi izturēsies pret lietām ko patērētājs pērk. vai vēlas pirkt.. . ir diezgan nesmuki ka cepres un vispār priekšmeti ir samesti kastēs jo ir smuki mazi pakaramie cepurēm un cimdiem. .. rosina sajūtu ka cilvēki tikai dodas kautkur cauri šai valstij un nav pamatiedzivotāju un ir tikai bardaks. kā lidosta bez lidmašīnām un katra vieta uz neatgriešanos tjep ljap. piemēram londonā zinu ir veials kur viss smuki un tur ja cilvēku skaits tik un tik vairak netiek laisti iekšā un nav nekādu ne baru ne sadursmju starp cilvēkiem . .. par visu domā atrāk nekā mūsu valstī un nevienas prod=fesijas pārstāvis jau nav vainīgs kā vien veikalnieks un klients kurš nedrikt but neapmierināts. . ir daudz kas mainījies uz augšu bet atkal iet uz leju un to cilvēks var pamanīt dzivojot bezrupigi un nesteidzoties .. visas parmaiņas ko neredz varbūt kurš ikdienā strādā un steidzas. un tadasm ari sudzibu rakstit nav laika jo dzive nospiedosi . es nevarētu ja man butu veikals kuru es nepieskatu.. atstaj novartaa ka izmest suni un uzticet pardevejiem tikai un tapec tas tā ir .. jo ljoti bieži pie tulitejas sudzibas nav ne vadibas un neviena ar kuru problemu risinat .un negaidisi jau nedelju pie ta veikala guljammaisā .. tā pa dzivi te sakrājas nu katram gadās reizi nedēļā vismaz un neba jau nabagi iet uz bariem un restoraniem un kažokādu veikaliem .. nu kā būtu te ja policijā kāds nebūtu uz vietas. un viņa nebutu izsaucama.
tāpat veikalā .. un zel ka tas pateretaju tiesibu parstavis un tas instances nav ar transportiem palidzet individuali personam kuras ciesh no neveleshanas komunicet un neatdot naudu pateretajam sava veikalaa ..katra pilsetaa lielaa vismaz... nav uzmanibas pret cilvekiem un cilveki morali vairs nemil sho valsti jo lielakoties pateretajiem ir taisniba..kā var audzinat cilvekos tadu attieksmi pret to kas tev ir vai tu nopelni un talak teree un likt ka vienalga un nav jēgas .. tikai karuselī un citādos lidzigos piemēros nav jēgas varbūt. bet ir jaed un jastaiga drebees un ja slims ar gribu ar aptieku jaarsteejas un jamazgajaas kapec sudzibās neviens neraksta savu vārdu uzvārdu pilsētu laiku .. viss taču ir normāli tās lietas .. žurnālists piemēram tāpat var nekorekti uzrakstīt problēmu kādu bet te neviens necenšas tikai kautkā tākā sms...

V VVita 24.02.2017

Katrā ziņā - paldies par viedokļiem!
Nav ne mazākās vēlēšanās par katru cenu pierādīt kaut kādu (droši vien, tikai man, saprotamu) taisnību.
Domāju, ka ir ētiska uzvedība un ir absolūti neētiska, kas pat robežojas ar likumiskumu (arī tikumiskumu).
Man tās jakas tiešām patīk, izmazgāšu, izvēdināšu uz savu kopmītņu balkona un valkāšu bez bēdas. Katrs ar savu sirdsapziņu gan tiks skaidrībā pats.
Lai labs vakars, cienījamie, tautieši.

Aigars31 24.02.2017

nu beidziet... nevar tachu tik slikti buut deelj nieka jakaam.. es parast atbrivojos no lietam kuras man iesmeretas nevis es tas pats esmu velejies un neapdomigi vesa prata nopircis isti neizskatot kas tas vispar ir ..jāmet laukā vai jaiedod lietai sava elpa uzdavinot to kadam tiiru smuku smaržīgu ..

"Sūdzība veiksmīgi atrisināta
Jaku izmazgāju un sūdzībai vairs nav nozīmes.
Paldies par uzmanību. :)" - cerēsim, ka VVita nerakstīs regulāri sūdzības pirms katras drēbju mazgāšanas.