Ormanis - Melošana

Izsucu taxi zvanot operatoram tur atbild siieviete kas neskaidri runā lat.val un neka nesaprot ko saku es . Tipiska krievu valodā runājošie ir visi šoferi gan operatori. Lielākā problēma operatores melošana pazvanu labi ši cipa izsūta mašinu gaidu kādu pus h zvanu ja jau bruc gaidi.pajiet pus h zvanu kur ir. Pasaka kaut kadu citu man nepienemamau vietu, pavisam cita pilsetas gala, saka tulit bus kur vajag. Gaidu vel pus h zvanu saka ka soferis kaut kur bulduros un vai es maksasu par vina atbrauksanu. Un galu gala ar izpratinasanu noskaidrojas ka nevien nav izsutits un es ka duraks tur gaidu 2h pieminešu man ir grūtības pārvietots. Tapēc itsevišķi tas bija riebīgi

K

L LLLL 13.11.2008

Izlasi, ko uzrakstīji un uzraksti pareizi ar visām pirturzīmēm.

A asais 15.11.2008

Pirturzīmēm, Kolja?

A AnetaLase 02.01.2010

Naktī uz 30.12. pievanīju uz Ormani, lai izsūta taksometru, kas mani aizvestu no Slokas uz Kauguriem. Atbildēja sieviete, ka nesūtīs. Vaicāju, kas par lietu, kāpēc nevar? Atbilde: nē, nevar! Bezkāda paskaidrojuma. It kā es vēlētos to pakalpojumu par velti. Ar tādu attieksmi -es saskāros pirmo reizi.
Vispār izsaukt taksi uz Jūrmalu Slokas, Kauguru rajonos ir problemātiski, jo bieži vien nākas gaidīt kādu stundu.