Organika Distribution Baltic - Krāpšana

Ārkārtīgi nepatīk publiski čīkstēt un sūdzēties, bet šoreiz tas ir jādara, lai tauta zin savus varoņus. Vēlos iepazīstināt visus ar šo krāpnieku ģimeni, kuri ir apkrāpuši ne tikai mani un manu sievu, bet arī daudzus citus.
Es un mana sieva bijām nodarbināti pie šiem jaukajiem cilvēkiem SIA “Organika distribution Baltic”. Viss pirmajā pusgadā bija kārtībā, kad uzņēmumu pacēlām līdz stabilam apgrozījumam, peļņai, tad šie jaukie cilvēki izdomāja, ka dalīties kā atrunāts nevēlas un sāka sava plāna, par viena no akcionāriem likvidācijas procesa uzsākšanu, ko vēlāk arī veiksmīgi realizēja ar dažādu negodīgu darbību palīdzību. Tad man jau likās, ka mani piemeklēs kas līdzīgs drīzumā. Pamazām arī mums sāka kavēties algu izmaksas un pēc vairākiem šadiem mēnešiem nolēmu, ka šis ir jāpārtrauc, jo apdraudēts ne tikai manas ģimenes budžets, arī reputācija, jo - visi mūsu darba augļi tika iznīcināti. Tika uzkrāti nodokļu parādi, netika samaksāts par preču piegādēm, nenorēķinājās ar ārvalstu piegādājiem kā arī vietējiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir mani partneri, klienti u.c. tādējādi nodarot kaitējumu manai reputācijai. Tā joprojām neesam saņēmuši samaksu par padarīto darbu no 2019.gada augusta līdz 2019.gada 14. Oktobrim, kas ir mana pēdēja darba diena uzņēmumā. Ar vairāk kā mēneša nobīdi izmaksā algu grūtniecei, kura ir dekrētā. Apmelno arī savu grāmatvedi, kurai arī nemaksāja mēnešiem un tikai piespiedu kārtā izmaksāja algu. Vēl šie jaukie cilvēki dod īrei dzīvokļus, pārsvarā studentiem, kuriem vēlāk neatdod drošības naudu - tāds dzīvesveids, priekš kam atdot, ja var neatdot. Ko tad students izdarīs... Pēc man pieejamās informācijas, neesam ne tuvu pirmie darbinieki, kurus šādā veidā uzmet. Kopā aptuveni ir četras tiesu lietas ar darbiniekiem, par neizmaksātām algām.