Oreol.lv - Klusums

Pasūtīju preci interneta veikalā oreol.lv, atnāca ziņojums, ka ar mani sazināsies operators. Neviens nezvanīja, tad es uzrakstīju e-pastu. Uz kuru, protams, arī nesaņemu atbildi. Paveicās, ka uzreiz neapmaksāju rēķinu, savukārt droš vien naudu es vairāk neredzētu. Vairāk pie viņiem neko nesūtīšu. Ja piemēram nav preces uz vietas, viņi varēja kaut sms uzrakstīt ppc

K

Ventilators 19.10.2018

Pirms pasūti mazpazīstamā veikalā, apmeklē kontaktu sadaļu un apskaties uzņēmuma nosaukumu. Pēc tam ej uz lursoft. Šobrīd uzņēmumam ir nodokļu parāds, tas nozīmē, ka finansiāli ir problēmas jau pēc būtības.

Visticamāk gaida tādu kā jūs, kas iemaksās priekšapmaksu un ar to sedz citus, kavētus izdevumus. Bet jums "paveicās" nepārskaitīt naudu.

Andris Sa 19.10.2018

Pasutiju tur TV un puteklusuceju. Viss bija ar pec apmaksu (nauda pec sanemsanas). Problemu nav.

X xlen 26.03.2019

Ar pēcapmaksu esmu iepircies pie viņiem vairāku gadu garumā bez problēmām, tagad pirmo reizi ir vajadzība saņemt garantijas servisu, bet pagaidām esmu saskāries tikai ar pretī nākošu attieksmi.

J Jānis Klients 05.10.2020

Esmu pie viņiem pasūtījis jau vairāk kā 10 preces - viss vienmēr ok.

N Nya Ichi Nii San 09.05.2021

Oreol.lv

Pirmo reizi pirku no Oreol, biju nedaudz skeptisks, bet nopirku tumbiņas ar priekšapmaksu ar omniva piegādi, un gan atnāca laikā, gan viss bija kārtībā ar produktu! Viss ok

р Роман Иванов 03.11.2021

Продают палёнку в наглую как оригинал, сервис -10