Orange garaz - Izspiedēji

Piezvanu par zobenes maiņu mazdai 626 2.0i dohch motora zobsiksnas maiņu. Man pasaka ka 150euro darbs un vēl 200 materiāls.Kur tāda cena??? zemo cenu autoserviss? vai pareizāk krāpnieki?man auģikam 2.tdi aat motoram profesionāls dīzeļu motoru meistars nomainija pa 60 euro darbs.+ūdenssūknis+ģeneratora siksnas maiņa. Es uzskatu ka ikvienam cilvēkam jāzin,ka tur tāpat strādā lohi,un vēl plēš lielu naudu.

Z zilais valis 25.02.2015

esat jūs abi ar "meistaru", kas savu darbu netur nekādā vērtē.

A agripino 11.11.2015

Orange garaz ir krāpnieki. es 400eur samaksāju, lai man pasātam pečku sataisa, visādus štruntus man nomainīja, pečku tā arī nesataisīja. 15 gadu atpakaļ tādiem pi... galvas sitām, tagad vajadzēs atrast citu pieju.

P passats 06.12.2015

Pilnībā piekrītu, cenas debesīs un remonta kvalitāte nekada, arī savā laikā mianīju sisknas, labi ka ir ķēdes motors, nekas neplīša. bet isnas plīsa vairākas reizes (nezinu kādas viņī tur liek, bet ik pēc ~50 km noplīsa, 2 reiz nomainīju pēc garantijas trešo neizturēju aizbraucu uz citu un tur nomainīja, joprojām braukāju un kādas vainas... Kad biju otrajā reizē vaicāku kas par vainu, "meistars" gudrojas jums tur diski šķībi un ir nodiluši, tur tas un tas...neieklausījos "meistarā" (labi ka arī nekalusīju) nākamajā servisā apskatīja visus diskus izmērīja, teica viss ir ok, un vaina ir siksnā, jo esot lētā gala lētākā siksna...