Optisoft SIA - XXX

Šoferisi nu halavnijs kantoris. Ar 3 brivdienam mēnesī labi ja 580 eiriki. Ja hobijs tikai braukšana tad var iet strādāt. firmas dirktors Janis vispar ar savu galvu nedraudzejas, iedomajas ka ir pasaules naba. puspiekabes ari noguras, riepas plikas,zem tenta delu trukst, durvim sruves valaa labi ja Vacija uz transportniekiem netiec, tad vari vel lidz majam atbraukt, ta kaut kaa!!!? masinam ari klimata stavesanai nav, ja brauc uz Spaniju, gulesana vasara ka siltumnica, ved saliktas kravas un vel izradas pasam jakrauj par ko neviens nemaksaa!!! un ta dispecerite ari tada ziepniece vien ir. vienkarsi sakot ja negribat sabojat savu CV tad ta nav istaa vieta kur stradat lai brauc pats salaga-Janis ar savam MAN-kam!!! pareja info www.tavsdarbs.lv

J

V Vabole45 01.10.2014

Uz šodienu Lursoft redzams, ka firmai Optisoft piemērots nodrošinājums, ko parasti piemēro tiesa vai VID. Firmas.lv redzams, ka Lēmums par nodrošinājuma līdzekļa reģistrāciju piemērots 2.07.2014 un tagad ir 1.10.2014. Izskatās atkal kaut kas savārīts..
Oi..oi..oi..

G Gacho30 21.08.2015

janit, , izejot no ofisa vai izbraucot uz ielas paskaties pa labi un pa kreisi .tu vaidzigs busi neaptraumets.viri neejiet uz so zurku midzeni.sistema vel gnidiskaka neka kreisa.jacakarejas ar vinu kasjakiem.

A aleksasa 02.07.2017

Контора "Optisoft sia "что надо, очень многим шоферам работу давали, а как принимают на работу,как родного.готовы росцеловать во все мыслимые и не мыслимые места. Очень трогательно. И все,больше об этой конторе и ее руководителях Яниса и Иначе ничего хорошего сказать не могу, да и нечего. Всех хочу предупредить обходительный ее стороной.