www.sudzibas.lv Optimus Televīzoru Bojāta prece jauna

Optimus Televīzoru - Bojāta prece jauna

Nopirkām ,TV LG 43UP77003LB,08.01.22.gadā,tā bija sestdienas pēcpusdiena ,atvedot mājā pieskrūvējām kājiņas un nolikām uz galdiņa kur viņš stāvēs turpmāk.Pēc vairākām stundām ieslēdzām,vēlu vakaŗā parādījās svītras un protams visas pārējās dienas līdz 12.01.22 g.aizvedām atpakaļ uz veikalu Aizkrauklē,Gaismas ielā 14,kur televīzoru aizveda uz remontu,kaut gan teicām ka remontētu televīzoru neņemsim.Tātad vēlamies zināt cik mēnešus mums jāsēž bez televīzora,vai naudas kuru vēlamies lai atgriež un nevajag meklēt vainas ka tā ir mūsu vaina! Vēlos saņemt atbildi.
Mans telefona nr. 371 26697310
emaila [slēpt]@inbox.lv

K karatists 21.01.2022

"gan teicām ka remontētu televīzoru neņemsim" teikt jau jūs varat daudzko, bet ir skaidri noteikts likums par to kā tiek risinātas šādas lietas ..