Sia ALB Optimus Mēbeles - Brāķa prece

Lasu un brīnos - izrādās sia alb optimus mēbeles, brutāli ir [slēpt]@jājuši ne tikai mani, bet varu "palielīties", ka šis veikals ar mani to ir izdarījis jau otro reizi! Lieki teikt, ka uzrakstot sūdzību, iesniegumu, prasījuma pieteikumu vai kā to tur sauc, abas reizes man atnāca īss un kodolīgs - ej [slēpt]@rst!
Abus iesniegumus izskatīja kaut kāda pircēju nīdēja belkovska!
Īsumā - pirms 3 gadiem ilgi gaidīju un "sagaidīju" par 11 cm īsāku dīvānu nekā tas bija norādīts optimus mēbeles mājas lapā. Labi, ka biju uztaisījusi skrīnšotu, jo šie tik veikli pamanījās to izlabot, bet neiedomājās, ka kādreiz kāds pircējs arī nav nemaz tik neveikls un nodrošinās... Bet! Kā jūs domājat - tas kaut ko līdzēja? Pfff...
Izrādās, kā jau te visi raksta, ka parakstot to pavadzīmi, es automātiski norakstu iespēju pēc tam par kaut ko vēl sūdzēties... Vārdu sakot, vajadzēja pašai ierasties ar lineālu pārmērīt!
Nu labi, sagremoju to, ka guļu uz 11 cm šaurāka dīvāna, bet šī mēneša notikumi ar optimus mēbeles nav mazāk iespaidīgi! Uz vietas veikalā nopirku dub sonoma/baltu kumodi (ne to lētāko) . Vēlējos pasūtīt klāt arī tādas pašas krāsas skapi, bet tā kā ne uz vietas veikalā, ne viņu noliktavā lv nebija pieejams manis izvēlētais skapis, tad to pasūtīju turpat veikalā, iemaksājot drošības naudu 10% apmērā. Gaidīšanas laiks tika solīts līdz 35 dienām. Ir tikai loģiski, ka nopirktā kumode tika aizvesta mājās un samontēta, jo preci jau pērk, lai to lietotu nevis gaidītu vēl 35 dienas līdz atnāk skapis. Pēc 3 nedēļām sagaidu zvanu no veikala, ka skapis ir klāt - es nesos vēja spārniem - laimīga un apgarota, ka beidzot visai drēbju nekārtībai mājā būs gals, bet še tev - skapis bija liels, montāža ievilkās līdz pusnaktij. Es kā galvenais brigadieris, guļot uz tā paša, par 11cm šaurākā dīvāna, pēdējā skapja samontēšanas etapā ieraugu, ka skapim durvis un atvilknes ir pilnīgi citā baltā krāsā nekā kumodei! Skapim tās ir zili baltas, bet kumodei silti, bēši baltā krāsas tonī. Hallo? Sekundes laikā viss apgriezās kājām gaisā, liekot atcerētos jau piedzīvoto epopeju ar dīvānu.
Loģiski, ka nākamajā darba dienā zvanīju uz veikalu un apstāstīju situāciju... Un tur jā, jā, info telefona operatore ļoti piekrītoši apstiprināja, ka tas noteikti ir brāķis, atliek vien uzrakstīt iesniegumu un bez maz vai pati atbrauks pakaļ... Aizbraucu arī uz veikalu ar šo pašu stāstu. Pārdevēja nu galīgi negribēja, lai rakstu iesniegumu, sakot, ka tāds gadījums ir pirmo reizi... Murminot, ka kumode ražota polijā, bet skapis citā valstī utt. A man kas no tā? Samierināties? Mani kāds brīdināja, ka katra prece ir ražota citā valstī un katrai valstij ir sava izpratne par balto krāsu? Nē, nebrīdināja! Ne mājas lapā, ne veikalā pie preces aprakstiem nav norādīts ražotājs!
Un ziniet, kādu tekstu atteikumā saņēmu no optimus mēbeles - par cik mēbele ir jau samontēta, tad nevar būt ne runa par tās maiņu. Omfg! Es nezināju, ka, ja es nopērku preci šajā veikalā, tad es to nevaru montēt, jo var gadīties, ka pēc 3 nedēļām, kad būs atsūtīts arī skapis, man būs jāiedomājas pārbaudīt, vai abi ir vienādā baltā tonī! Nemaz nerunājot, ka tur tiešām ir jāpārskaita katra skrūve, dībeļi, sliedes, eņģes, plaukti utml. , jo kā reiz skapim 1 atvilknes sliede pietrūka!
Kur loģika?
Šobrīd esmu uzrakstījusi iesniegumu ptac, jo telefoniski man apstāstīja, ka samontēta mēbele, kurai ir konstatēts brāķis, nevar būt par pamatu sūdzības atteikumam no sia optimus mēbeles!
Gribēju īsi visu izstāstīt, bet sanāca gari!
Vienvārdsakot, pretīgs kantoris ar savu attieksmi pret klientiem!

alergologs 28.08.2017

Ar savu stulbumu nav jālielās.
Ja vienreiz apčakarē, tad skaidrs, ka nav vērts tur neko vairāk pirkt.

S Shock Show 29.08.2017

to alergologs: Tu "Optimus mēbeles" darbiniek' - labāk STRĀDĀ nevis te gudri komentē!

Optimus Mēbeles Pārstāvja atbilde 12.09.2017

Mums rūp katrs mūsu pircējs un mēs risinam visus pieteiktos jautājums. Pavadzīmes parakstīšana no klienta puses mūs neatbrīvo no pienākuma risināt pamatotus pieteikumus. Neviens klients nav palicis bez atbildes un skaidrojuma par pieņemto lēmumu.
Pieņemu, ka trīs gadus vecam notikumam ir bijis skaidrojums un lieta ar klientu irzunāta. Ja pirkums tiek veikt veikalā, tad klients pats pirms pirkuma izvērtē preces īpašibas un tā parametrus. Ja pirkums veikt caur internetu un preces īpašības neapmierināja, klientam ir tiesības veikt apmaiņu vai izmantot atteikuma tiesības. Jautājums kāpēc tas nav darīts?
Atbildot uz pēdējo notikumu: krāsu toņu nesaskaņa nav ražošanas brāķis un tas nav pamats precu atgriešanai (ja prece nebūtu samontēta un oriģinālā iepakojumā, mēs labprāt preci pieņemtu atpakaļ). Pievēršam Jūsu uzmanību, ka izvēloties preces no divām dažādām kolekcijām, kā tas ir noticis šajā gadījumā, arī baltai krāsai ir iespējamas atšķirības (ar dzeltenu nokrāsu, pelēcīgāka, glancēti balta utt). Pat vienas kolekcijas dažādās partijas neizslēds citu tonalitāti, to var apstiprināt jebkurš galdnieks vai mēbeļu ražotājs.

S Shock Show 12.09.2017

Tādā gadījumā ir vairākas iespējas kā par to pabrīdināt klientu:
- uz visumā lielajām cenu lapelēm norādīt preces ražotāju;
- visiem pārdevējiem ir MUTE un dzirdot, ka klients vēlas kaut ko iegādāties no dažādām kolekcijām, var pabrīdināt par krāsu, tonalitāšu atšķirībām, jo klientam varbūt pašam tas neienāk prātā, utml.!

Jūs, Optimus mēbeles, absolūti nevēlaties iedziļināties problēmas būtībā, jo tā reāli ir jūsu uzņēmuma problēma, uzņēmuma brāķis, uzņēmuma nevērība pret klientu, kas tagad ir radījusi problēmas man - jūsu pircējai! Un tā spītīgā nostāja neņemt atpakaļ preci, kura ir jau samontēta - neiztur jebkādu kritiku! Jūs spējat iedziļināties manas problēmas aprakstā - kad, kur, kādā secībā tika iegādāta katra prece?

Sāciet BEIDZOT apmācīt savu veikala darbiniekus, jo viņu apkalpošanas stils, apģērbs, runas veids jau sāk līdzināties tirgus līmenim!

I Inga Daugello 26.01.2018

Pilnigi piekritu.Pārdevěji netaktiski apspriež klientu.Ofisam un Laimai pircěju nopirktā prece ir izsmiekls.Neiesaku šo veikalu.Netěrějat naudińu šajos veikalos

I Inga Daugello 26.01.2018

Kādas muļķibas.Pircějs vainigs, ja nopirksiet nekvalitatīvu preci šeit.Garantijas nav reāli. Nauda vějă.,prece izjukusi .Kauns šiem ļaudīm

J janinaozolina 20.02.2018

Ne pirmo reizi iegadajos mēbeles internetā no Optimus veik.,un esmu ļoti apmierināta.Svetdien pasūtīju dīvanu,pirmdien apmaksāju,otrtdien Jelgavā saņēmu.Dīvāns kvalitatīvs,vizuāli ļoti skaists,un cena normāla tada veida dīvānam kā" Stils".Apkalpošana,piegāde augstākajā līmeni.Ceru arī dīvāns kalpos ilgi.

Optimus Mēbeles Pārstāvja atbilde 21.02.2018

Paldies Jums par labiem vārdiem!
Arī turpmāk strādāsim lai mūsu piedāvātais sortiments būtu plašs un pievilcīgs gan cenas gan kvalitātes ziņā.
Gribētos lai cilvēki biežāk ir atvērti un dalās arī ar labu pieredze labām emocijām, kā darāt to Jūs.