www.sudzibas.lv OPTIMA 1 Medicīnas sabiedrība Ārsta hipokrāta zvēresta laušana

Medicīnas sabiedrība “OPTIMA 1” | Raiņa iela 42, Jelgava - Ārsta hipokrāta zvēresta laušana

Ārste Novika, savā darba laikā, svešiem cilvēkiem, saviem pacientiem stāsta ļoti privātas lietas, kas ir tikai starp pacientu un ārstu, izstāsta par citiem saviem pacientiem visprivātākās lietas par to kādā Veselības stāvoklī katrs atrodas.
Es no svešiem cilvēkiem dzirdu, ka par mani runā lietas, kuras zinu tikai es un novika.
Kad cilvēkiem vaicāju, kur šādu informāciju par mani ieguva, atbilde ir "novika pastāstīja", kad biju pie viņas vizītē.
Un lietas, kuras viņa pastāsta ir ļoti privātas.
Ārste ir ļoti neprofesionāla, izrāda lielu necieņu pret pacientiem un nicina tos.
Nespēj ar laipnību parunāt, kad runā, tad ar sakostiem zobiem un naidu.
Visi man zināmie novikas pacienti Saka precīzi vienu lietu, ka viņiem viņa riebjas, jo arī viņu privāto informāciju izstāsta citiem saviem pacientiem.
Pieņemu, ka viņa nespēj mēli turēt aiz zobiem, kad uzzina kādu ekskluzīvāku informāciju par saviem pacientiem.
Manā gadījumā pat mani ģimenes locekļi nezina to, ko zina svešinieki "pateicoties" novikai.
Ceru, ka tagad te visi, kuri ir neapmierināti ar viņu, spēs beidzot pastāstīt visu publiski, jo tas ko viņa dara ir ļoti drastiski - maina cilvēka godu un slavu.

R. Fella.

R