U Uldis 04.02.2007

Kuri butu labaki piedavajumi. Es arii mekleeju inet provideri, ta kaa butu interesanti uzzinaat.

G gfg 14.02.2007

a tu paeksperimentee ar IP adresi, parasti peedeejos 2 ciparus ( biezhaak peedeejo pashu peedeejo ciparu ) pamanit uz kadu citu untt,.vieglak atsijaat ar IP search IP LAN softu, un taa tu uzzinaatu cik brivuas adreses , tad arii liec to .cerams maajienu saprati [slēpt]@

A AlexSYS 30.03.2007

A mne nravitsa OPTILINE, u nih ofigennij FTP, skorost' bolshe 4em oni obes4ali, a nas4et realnogo IP, to esli u Vas paket za 11 Ls ili dorozhe to pozvonite im i v te4enije nedeli oni Vam sdelajut realnij IP besplatno!

K kautkaw 25.05.2007

Sodien nesu iesniegumu par liguma lausanu no 1.jun.Var atrast daudz labakus cenas/kvalitates piedavajumus!

E ESSS 27.02.2012

Tas urļiku kandoris šodien solīja atzvanīt, bet no viņiem ne čiku ne grabu, ciest nevaru tādus "solītājus" un kas būtu vēlāk...