SIA Optibet - apkalposana

Sveika,
Vélos padalities ar savu nepatiku pret Valkas Optibeta punktu,nevaru saprast par ko doma vadiba sezot Riga,vai tiesam neko neredz kas tur notiek. Vairakas reizes gribeju uzlikt likmes uz svarigam spelem prieks manis,bet tasnebija. iespejams jo Optibeta darbiniece nav uzvietaskaut kur ir izgajusi gaidu 5 min nav gaidu 10 nav paiet 40 ari nav.domaju xmmmm kas notiek paprasot Joker barmenem,tas atbild tas ir biezi Jus neesat pirmais. Nacas pawam parliecinaties tiesam atnakot nakow reiz tas pats. Tagad lieku likmes Valmiera Optibeta. Valkas apkalpowanas limenis ir vienlidzigs nulei jaunas meitenes nedoma par darbu galigi klienti ka sudi,atieksme briesmiga,,,,

A AK79 11.11.2013

Nav jau ko patiesiibaa betot, atbalstu meiteni.
Peec tam kvieksiet, ka esat pabetojis un meitene buus vainiiga.
Ja taa gribat betot, varat nosuutiit meitenei sms vai uzpiikstinaat, lai vinja saprot, ka VIP betotaajs ieradies.
Nopeerciet labaak saldeejumu vai bairiiti vai ari shokolaadi meitenei!

M marisfismeisters 11.11.2013

Tas ir vinas darbs, vinai par to maksa, es cik gadus izmantoju Optibetu bet tadu apkalposanu nebiju redzejis, vajadzetu nemt darba cilvekus ar pieredzi apjalposana nevis no ielas. Laikam japarie uz Olybet...Tomer es nesu pelnu