www.sudzibas.lv Optibet.lv Slikts serviss

Optibet.lv - Slikts serviss

2vi mēnesi speleju optibet.lv katru dienu tiek veikts depozīts speleta pārsvara viena spele book of dead atdeves nekādas vairāk ka 100 depozītu veikums norada par 2 procentu attdevi un par to ka si nav laimesspele. Un pavisam noteikti neviens sim pat neseko līdzi cilvēki. Sakat rekinat līdz katram solim speles neiet runa tikai par depozītu bet par apgrozījumu. Par so var sakt tiesāties.

10.01.2020

Ot Otis 10.01.2020

Divus mēnešus tu liec likmes, bet tagad tikai esi pamodies, ka kaut kas nedod naudu? : d: d
man tiešām nav žēl šādus cilvēkus, kuriem pat smadzeņu nav, ka nākās šajā visā ''ieguldīt''. Te arī sanāk likumsakarības, ka tie visi kaucēji, kuri gvelž, ka tikai aparāts norijis visu viņu dzīvi, tomēr paši paspēj mēnešiem ilgi lohatronot bez mēra.
Smadzeni ieslēdz!

BondsBonds 10.01.2020

Labrīt. Visas laimētavas eksistē, lai naudu ņemtu.

Az Azartspeles bez likumiem 10.01.2020

Senjau vajadzeja likt tiessaiste speles ko spele cilvekiem ka arzemnieki to dara lai vinus necakaretu.

Tik neviens to nelaus

Tu Turkey901 10.01.2020

Kad visiem šiem spēlmaņiem beigsies nauda vai atvērsies acis un tie nāks pie prāta, tad arī viss šis bizness aizies pa burbuli!

Ot Otis 10.01.2020

Acis ta' neverās .. tā izskatās :D

Džozefīne 10.01.2020

Ļoti daudziem galvas divas, bet smadzeņu nevienā. Lūk arī rezultāts.

An Andrejpsr 10.01.2020

Iesākumā vajadzētu sākt ārstēt ielaisto slimību.

Az Azartspeles bez likumiem 10.01.2020

Te neiet runa par slimibu tie kas slimi pasi vainigi ka sevi tik talu novedusi bet vienmer ir izeja no jebkuras situacijas.

Džozefīne 10.01.2020

Dažreiz šķiet, ka no atkarības pat kaps neatbrīvos.

Ti tieši tā 12.01.2020

es pareizi saprotu, ka sūdzība ir par to, ka tu naudu zaudē totalizātorā/ azartspēlēs un uzskati, ka tevi apmāna?

Az Azartspeles bez likumiem 12.01.2020

Sudziba ir par sliktu servisu! Ari krapnieciba tur ir grozaties ka gribat bet ari citiem vajadzetu zinat kas notiek.. Te nav nemazakas uzskatisanas... Vini apmana un ka vel.

Kādus 1000$ iegrūst book of dead un neiedomāties nomainīt spēli ir apsveicami

Az Azartspeles bez likumiem 12.01.2020

Uzlikt ir viens + apgrozita nauda ko vinne kautvai 5centi ta ari ir tava. Un skaitas ka uzlikta. Aptuveni 5000 apgrozijums un un no ta neka. Cilveki sargat sevi un savas gimenes...

An Andrejpsr 12.01.2020

Nu tad apstājies kamēr tev vel ir ģimene?

Az Azartspeles bez likumiem 19.01.2020

Kapec otra sudziba tika dzesta?