www.sudzibas.lv Optibet.lv Slikts serviss

Optibet.lv - Slikts serviss

Optibet.lv 90% neizmaksā naudu laicīgi. Citreiz vajag gaidīt vairākas stundas vai pat dienas. Un vienmēr viņi visu novel uz banku. Kaut vai viņiem rakstīts, ka izmaksas ir katru stundu. Realitāte tā nekad nenotiek.
Uz klientiem viņiem ir pilnīgi vienalga. Situācija nav mainījusies vairākus mēnešus. Neiesaku izmantot šo kantori, jo nāksies vilties pie naudas izmaksām.

19.12.2021

Good Intentions 19.12.2021

Tak griez tālāk!

W Wannabeegambler 21.04.2023

Kads tolks ja pat tos centus ko uz svetkiem reizi gadaa samet nevar izmaksaat kaa naakas…

W Wannabeegambler 21.04.2023

Man tieši tāda pati problēma, parasti ir uzreiz tā ka nav pat stundu jāgaida, tagad kad tieši vajag naudu - gaidu otro dienu un 3 operatori visi kautko saldē, es jau saprotu neesmu vienīgais un tā…bet tas jau nekas ka esmu sagrūdis iekšā summas ka mati no galvas aaraa jāaplēš a naudasmaisi pripizgjennije galīgi palikuši, nieka izmaksu nevar saņemties izmaksāt…pilnīgi piekritu šim vajag izmaiņas