www.sudzibas.lv Optibet.lv Pārpratuma dēļ neatskaitīja manu naudu atpakaļ.

Optibet.lv - Pārpratuma dēļ neatskaitīja manu naudu atpakaļ.

Man visi dokumenti glabājas mapītē, to zināja tikai mani ģimenes locekļi un mans mazais brālēns saskatījies reklāmas izdomāja, ka grib uzspēlēt azartspēles, kamēr nebiju mājas, tikmēr viņš uzdarbojās un no mana bankas konta skaitīja naudu uz optibet.lv, spēlēja azartspēles.. Es esmu ļoti lielā izmisumā, rakstīju gan optibet.lv, gan savai bankai. Optibet.lv atsakās sniegt palīdzību šajā pārpratuma gadījumā un pat nevēlas pusi no summas atdot. Ļoti skumji, ka mani ģimenes locekļi paliks bez dāvanām..

B bimbaleo 25.12.2016

Vēl tizlāku sūdzību uzrakstīt laikam nav iespējams :D Kādēļ optibetam būtu tev kaut kas jāatmaksā atpakaļ? Praktiski varēji uzrakstīt visus savus kodus un paroles uz lapiņas, ielikt to pudelē un palaist jūrā. Un saderēt ar draugiem. Kurš izkrāps kaut ko no tevīm ātrāk, kāds no radiem vai kāds svešinieks? :D

proverka777 25.12.2016

to neka nepieradit ka tas tavs bralens bija, mate, tevs var but tu pats izdarija likmi, nozaudeja
un grib atmaksat atpakal? :D

I ilze bralkane 10.03.2017
krāpnieks krāpšanos

Arhitekts notiek iepriekš un neatbilst viņu termiņus.
Uzmanīties !

E Edgars 11.03.2017
Krāpšana

Neiesaku jebkādu kontaktu ar optibet! Kas attiecas uz online slotu spēlēm darbojas pēc principa, no sākuma mazliet iedot, pēcāk tikai ņem!
Spēļu sloti ir modificēti un spēles iznākums ir 100% zaude!

M marchello39 01.04.2017
krapsanas

laimet nevar vispar neko menesiem var bazt ieksa spelu aparatos naudu ,atdeves vispar nekadas,naudinu nokas un viss