www.sudzibas.lv Optibet.lv Neinformē par bojājumiem .. neizlabo bojājumus

Optibet.lv - Neinformē par bojājumiem .. neizlabo bojājumus

Spēlēju egt vis ok.. Pēkšņi saprotu ka notiek līdzīgas darbības gandrīz identiskas vinesti tie pasi... Uzrakstīju uz egt čatu atbilde-optibet bija problēmas ar egt. Serveri, kad klume tiks novērsta nav zināms.. Atkarīgs no. Egt. Piegādātāja.. Jautāju kāpēc tad ļauj spēlēt spēles ar bojājumiem.. Atbildes naw.. Labi itka salabo tā viņi Saka.. Bet man tas pats.. Visu laiku līdzīgas vai identiskas sesijas.. Viņi Saka tā war būt tā ir sakritība.. Tad pamēģināju olybet.. Neviena sesija nebija tāda pati neviena.. Tad pajautāju olybet wai tā var būt viņi Saka ne ta nevajag būt.. Rakstu optibet un tad viņiem. Vajag pierādījumus es saku lai paskatās manu spēļu gaitu.. Galu gala nekas nemainījās izlabojusi neko naw.. Diezgan bēdīgi. Bet tomēr ja kāds spēle filmējiet savu spēļu gaitu ja gadījuma jums atkārtojās.

28.10.2022

E

E Eljanora 28.10.2022
bojatas speles

Laiku atpakal bija kļūme ar spelem informeju Optibet .. neka .. izlabots nav .. sesijas atkārtojas.Nespēlejiet OPTIBET..Ja gribat izbaudīt speles gaitu spēlejiet Olybet .. ar mazam likmēm ir vinētas lielas summas.. ieteikus ja spele bus veiksmīga tad jau pirmajos 5e vinesiet .. tapec iesaku izlagoties ielagoties ja vajag tad pat 5 reizes ta dariet

S Sudzibas.lv Admin 28.10.2022