www.sudzibas.lv Optibet.lv Laimēšanas iespēja

Optibet.lv - Laimēšanas iespēja

Sveicināti! Cik redzams sūdzību par optibet netrūkst, nolēmu arī tad pievienot savējo!
Reģistrējos optibet.lv aptuveni 2 mēnešus atpakaļ, kopā esmu ielicis naudu kādu 40 eur apmērā. Nu saprotu, mēdz neveikties, bet nu nejau tā, ka 1 - 2 reizes nedēļā tiek ielikti 5 eur un ne reizi neesmu naudu izņēmis. Ne reizi neesmu laimējis kaut 5 eur plusā šajā mājas lapā. Šodien bija mans pēdējais piliens un nolēmu savu kontu izdzēst, īsumā - šodien ieliku 10 eur, un nekad neesmu griezis uz augstām likmēm, ne citas reizes, ne arī šodien. (likme nekad nav pārsniegusi 0,05 eur uz griezienu) . Šodien no visiem saviem 10 eur, griežot ar likmi 0,05 brīvspēles dabūju tikai 2 reizes. Pirmajās brīvspēlēs dabūju 0,10 eur, otrajās 0,40 eur. Caur datoru spēlējot izmantoju arī iespēju mainīt automātu, pazemināt likmi utt. Taču - nekā! Neiesaku nevienam apmeklēt šo mājas lapu, to naudu ko liekat iekšā labāk iztērēt lietderīgāk, jo plusos nenonāksiet tur tā izskatās ka nekad! Nevajag uzturēt krāpniekus, kuriem naudas šā vai tā netrūkst jau no šo krāpnieku cietušajiem cilvēkiem! Ielikt naudu šeit iekšā ir tas pats, kas viņu vienkārši izmest, jo šeit nav pat mazākās atdeves.

R

C critical thinker 02.01.2018

ak jel, kārtējais. azartspēles negarantē laimestu, ne arī atdevi. tas ir teorētiski. lai kāds laimētu, vairākiem citiem ir jāzaudē.

B BlizzardBanshee 03.01.2018

Ko tu gaidīji? Tu spēlē azartspēles! Domā viņi tos laimestus dala pa labi pa kreis? Ja interesē sports, būtu tur labāk ieguldījies tos piečukus, pašam ir sanācis pāris simtus pacelt, un arī nokāst. :D
Tajā pašā Book of Ra, smieklu pēc ir sanācis no kāda piečuka pieckāršot, vai pat desmitkāršot savu ieguldīto, un ir sanācis arī to visu nolīdzināt. Varu atsūtīt savus vecos laimestus un zaudējumus, ja vēlies, tik neej spēlēt tur ar domu, ka kaut ko baigi laimēsi, vismaz ne ar slot machines..

B BlizzardBanshee 03.01.2018

Piedevām, brīvspēles neieteiktu izmantot, nepārliecinoties, vai uz viņām ir nosacīts likmju skaits jānospēlē.. atbildes uz to tu vari noskaidrot viņu tiešsaites servisa, jeb "live support"

Z zimba 03.01.2018

kā reizi spēlēju svētkos un vienu mirkli Piramīdās izkrita 40 brīvspēles pēc kāŗtas (īsti tur neko nevinēju), bet informācijai, optikā spēlē tūkstošiem cilvēku, nu neveiksies lielai daļai, bet citam izkritīs, tas viss ir aprēķināts un nostādīts.. nav tur nekāds randoms

T tas tā 05.01.2018

Pilnīgs drańķis,book of ra vislaik gļuko, restartējas un izskatās, ka tiek darīts viss iespējamais lai nesakristu sakarīgas rindas..atdeve nekāda, pazūd interese spēlēt.. Labāk pārvaarat šo vēlmi uzzpēlēt.