www.sudzibas.lv Optibet.lv Krāpšanās.

Optibet.lv - Krāpšanās.

Spēlēju gan ruleti gan apārātus gan liku naudu uz sporta spēlēm.
Apkalpošana briesmīga.
2800eiro kopā zaudēju, bez iespējām.
Spēlēju daudzos saites un šis tiešām krājās nevar 400 eiro nospēlēt pat bez brīvspērlēm spēlējot ne vairāk kā pa 1eiro.
Uzliku uz totalizatoru vajadzēja nākt ārā 200 un 100 bet tā vietā izmaksāja 10 un 2eiro aizbildinoties ar to ka notika kļūda šis spēles netiek ieskaitītas un viņiem jāaprēķina mana biļete ar 1pre0 koif līdz ar to neko nevinēju.

Kazino tiešām nespelējiet tur, uz 2.5eiro pa griezienu brīvspeles vinēju 28 eiro no 20 griezieniem tas ir smieklīgi.

Dainis 13.12.2017

Šie kantori nepastāvētu ja visi no viņiem iznāktu miljonāri, par šādu summu varēji kādu veco ļaužu pansionātu uz Ziemassvētkiem iepriecināt. Vai arī vienkārši pakaļu noslaucīt, ko būtībā arī izdarīji..

E Endijs12345654321 13.12.2017

Tur tev taisnība,bet priekšroku dodu ziedot bērniem ar īpašām vajadzībām,
Ko īstenībā vajadzētu nosegt valstij par velti.

P PurvaBrideejs 13.12.2017

Vai arī varēji bitkoinu nopirkt.

C critical thinker 13.12.2017

tās ir azartspēles, dunduk. laimes spēles, games of chance, kā vēl paskaidrot?

E Endijs12345654321 13.12.2017

dunduks esi tu! Tu pajoli ,runa neiet par naudas vinēšanu,runa iet par to ka viņi neizmaksa totalizatora speles un atcel pusi no uzliktiem koificentiem ,bet sis speles notika un tika vinetas,vini man nevareja paskaidrot kpc atcēla to,tas vnk ir pretīgi. Es spēlēju jo vēlos ,es nespēlēju lai kļūtu bagāts. Labi ka es pelnu vairāk mēnesī nekā nogriežu.
Runa iet par to ka vini naudu sūc nav pat intresanti paspēlēt,tpc minēju ka spēlēju daudzos citos saitos pārsvarā arzemju,jo lv tā naudiņa griežās. Ja lv 500eiro var nogriezt 10minūtēs tad ārzemju saitos tas aizņem aptuveni 2h ,lai nosistu laiku un pašam būtu intresanti 2h ir pietiekami,bet 10minūtes nē.