Optibet.lv - Krāpšanās

Sveiki vēlos patiešām kārtējo reizi jautāt vai optibet uzpirka visas kontroles iestādes? Bonusi nekādi spēlējot 3 eiro linija bonusu spēlē kur ir 10 bezmaksas spēles var dabūt bonusu 9 eiro tas ir normāli? Pietam spēlējot praktiski katru dienu. Jo lielaka likene jo mazāks bonus iespējas.
Var papildināt spēles kontu nauda netiek ieskaitīta... Kā arī līnijas neieskaita pilnīgi naudu ja par līniju 15 euro var ieskaitīt tukai 1.5. .

10.01.2023

V

Joe Rogans👽 11.01.2023

IT speciālisti noregulē atdevi kā vēlās, Jauniem spēlētājiem uzliek 130%, kad āķis lūpā 5%.

Dusmīgais Ainārs 11.01.2023

Pietiek griezst ! Tev pat automāts to saka, nedodot bonusus.

S Spotylv 18.01.2023

Optibetu tiešām vajadzētu pārbaudīt. Katru dienu tiek veikts depozīts no 20-50 euro. Tiek spēlēts uz 0.20 centiem, vairākas spēles. Labi, ja paveicas un iekrīt bonusu spēle, kur tāpat max iedod četrus eiro. Vairākus gadus tiek spēlēts online kazino un nevienam nav tik slikta atdeve, kā optibet un laimz ( kas ir tas pats ) visur vienmēr ir iekritis, kāds labs laimests ( četri mužiki, piecas bumbiņas utt ) tad optibetā, tas vienkārši nav iespējams, jau vairākus gadus. Ļoti nepatīkams kazino.

S Samanta D. 18.01.2023

Labāk nespēlēt.