Optibet.lv - Krāpšanas

Rakstu šādā sakara ka man jau šeit ir tik iegrūsts naudas, bet atdēvēs pilnīgi nekādas, gribētos lai ar to kaut ko izdara! Un kā arī man paziņas arī stāsta ka nu atdēvēs galīgi nav. Ar to gribēju vēlreiz izteikties un iespējams arī paātrināt procesu.

28.06.2021

Good Intentions 28.06.2021

Nespēlējiet, nespēlejiet, saku, nespelējiet tos spēļu automātus. Nevajag! Ja protams tā nav vienkārša laika pavadīšana bez mērķa vinnēt.

A anse22 28.06.2021

To visi zin ka optibet un 1:1.lv ir krapnieki un atdeve tur pilnigi nekada. Latvija nav verts spelet aparatus, es piemeram pa retam uzspeleju angļu saitos online kazino, tur interesantak un ir bijis kad labi var ko izņemt,

H Haralds Kurmis 29.06.2021

Laimē un kļūst bagāti tikai un vienīgi azartspēļu rīkotāji un šī biznesa īpašnieki.Spēlētājiem tek dažreiz kautkas atmests,lai uzturētu azartu un viņi nepārtrauktu spēlēt.

S Stas Stas 11.07.2021

Optibet suds adeves 0% no 200euro