Optibet.lv - Krapsana

Pameginaju testu. No 420 griezieniem Book of Ra uz 10 centu likmi NEVIENU reizi pat neizkrita bonus speles. Pat nekadu citu nozimigu kombinaciju nebija, iznemt vienu momentu 3 eur. Tak tas nav reali, Viniem stoli ir 0.001% iespeja ka kko vines?

15.01.2019

D

RAMONA👀 15.01.2019

Nopietni?

C critical thinker 15.01.2019

vēl viens, kas domā, ka visiem visu laiku jālaimē? ja nesaprot azartspēles, tad nekā.

What? 17.01.2019

Tā ir atkarība. Pārstāj kamēr nav par vēlu.

B Bertrups Valdis 17.01.2019

Bļa ko tu domā? Visas spēļu zāles strādā ar 100% atdevi? Tad jau Latvījā neviens nestrādātu, bet ietu uzgriest sev algu, dalbīti, tajās iestādēs nevar katru mēnesi sev algu uztaisīt un noteikti par miljonāru nekļusi.. omfg

A Aivis Aivis 23.01.2019

Ta ir patiesiba,noraditais RTP nav 95% tie ir reali meli,realais RTP optibeta ir 40%...Ja optibet nepiekrit,un saka ka ir 95% RTP tad ludzu seit atspekojiet...Redzesiet neviens no optibet neko saja jautajuma neatbildes,un nav atbildejis seit par lietas butibu,Tatad klusesana ir piekrisana...

7 777anay 23.01.2019

Man arī ir bijusi šāda rūgta pieredze ar Optibet, tāpēc tur vairs nelienu ieksa. Nevienu reizi neesmu tur dabūjusi brivspeles.

N No fear 08.03.2019

Ja ta tur ir vakar no 1500 eiro 1 rezi book of ra izmrita bonusa speles, griezini pa 5 eiro , no bonisa speles 1,5 euro laimests uz karaļiem, tas nav normali

M Marina53 29.03.2019

Neesmu fanate bet vienu reizi nolemu paskatities kas tas ir ienacu automatos Book of Ra un man izkrita tris gramatas 10 spele ,tris reizes man izmetas vel kopuma bija 30 griezieni bezmaksas laimeju 370 eiro ar likmi 30 centi laimiga vinu sanemu stunda laika un aizgaju pa veikaliem laikam man paveicas .