Optibet.lv - Krāpšana

Optibet atklāti krāpjas online spēļu slotos. Spēles gaita un iznākums tiek iespaidots! Darbojās pēc scenārija - no sākuma mazliet iedot, pēcāk tikai ņem!
Esmu tur pazaudējis diezgan lielu naudas summu, bez izredzēm to atgūt..
Esiet piesardzīgi un nespēlējiet optibet!

E

C critical thinker 11.03.2017

ē, azartspēlēs nav paredzēts vienmēr laimēt, ja nezinājāt

S [email protected] 12.03.2017

Optibets ne tikai krapjas onlaina bet ari dzivaja.visu darbinieku pazinas laime tikai.jo darbinieki viniem saka kur spelet un pa cik ne piermo reizi sis parkapums tika piefiksets jelgavas optibeta un

Optibet 15.03.2017

Edgar,

Paldies par to, ka esat tik atklāts un godīgs daloties savā pieredzē. Ļoti žēl, ka veiksme šoreiz nebija Jūsu pusē!

Tomēr mēs vēlamies apliecināt, ka visas mūsu spēles nodrošina labākie spēļu piegādātāji. Katra spēle ir pārbaudīta, apstiprināta un sertificēta ar vadošajām un akreditētām testēšanas aģentūrām.

Izmaksu procenta proporcija jeb ‘RTP’ (Return to player) ir atkarīga no spēles veida. To var apskatīt spēles informācijas sadaļā: Spēļu izmaksas procenti.

Gadījumā, ja rodas papildus jautājumi, lūdzu rakstiet mums uz [slēpt]@optibet.lv

Ar cieņu,
Optibet komanda

A Aivis Aivis 12.09.2017

Kārtējā atbilde pēc instrukcijas...:)Cik var muldēt nebija jusu puse,ka lai tā ir ja jus krapjaties?

A Aivis Aivis 12.09.2017

Izmaksu proporcija ku jus muldat ziniet piemers ieliku 5 euro nospeleju laimests 0,30 eur centu 0,10 centu gajiens ,,,tad kur tad ir 95%...rekinat ir jaiemacas...es domaju ka tur jums ir 40% laimests...no speles veida vai spele skaidra vai ja sadzeries tad jau ir 1005 atdeve:)

S Spēlētāja 22.05.2017

Par Optibet..ja spēles pārbaudītas,tad pārbaudiet serveri,kurš sistemātiski uzkaras,neļaujot neko laimēt un par tiem procentiem,neatbilst patiesībai,procents liels,bet atdeve nekāda un jā,spēles tiek koriģētas,ik pa laikam kāds spēlē manā vietā,apstādina spēli un vai tad plašajā spēļu klāstā pāris spēlēm tik,ja apstaigā ntās spēles un visu naudu paspēlē,jo kapeikas vien dod par jebkuru likmi? Protams,spēlēt,nespēlēt,katra paša izvēle,bet ja pagašgad vēl kaut cik godīga attieksme bija,tad šogad vienkārši nekaunīgi savāc naudu tikai.Tas tā aizdomīgi,ja nevienā spēlē,kur ieiet,brīvas spēles nedod,vispār neko,bet rezultātā kazino no manis pašo dienu ieksēja ap 100 eiro,paldies,pietiek spēlēt,labāk ziedot labdarībai:)

A Aivis Aivis 12.09.2017

Ja speles bremze tad skrien tad gluko...vai Optibet var apstiprinat ka visas tas speles ir orginalas...?Izskatas ka kautkadas kreisas,,,pakaldarinajums...un vinnet tur var tikai tad ja admins ir aizmidzis skiet:)un atstajis visu sava vala...jo automatus var regulet uzliekot pec cik gajieniem izkritis vinests uz katru noteikto liniju,ari free speles tiek ieprogrametas apmeram 1:100 1:150...sadi butu godigi ,bet parasti jau uzliek 1:250 un pat vel vairak:Tad ko tad jus gribat tur vinnet...atcerieties vini nekad neatdzisies savos likuma parkapumos..nekad,,,tas ir japierada...

PilotsTims 31.07.2017

Kāpēc Optibet pārstāvis šeit iegriežas? Lasat sūdzības par sevi? Mēģinat vismaz to saules staru neaizklāt pilnībā ciet?

A Armīns Felšs 23.11.2017

jā nu ko lai saka, piekritīšu jebkuram kurš ir tikai par to, ka optibet krāpj, un jā vairāk kā skaidrs jau.
šeit vismaz personīgi no sava viedokļa, varbūt kādam šeit ir arī veicies, bet salīdzinot ar 11.lv kur var laimēt, šeit nu optibetu neieteiktu nevienam pat ienaidniekam nē, tīrākā naudas pazudināšana. Neesmu vienā vakarā tūkstoti izmetis, lai šobrīd rakstītu šo komentu, un pārdzīvotu, bet gan tieši visa laika kopumā neesmu vinnējis neko, max vienu reizi no 10 euro pacēlos uz trīsdesmit, atkārtoju vēlreiz vienīgo reizi, sāku pat ticēt ka var arī ko laimēt. NEIESAKU!