Optibet.lv - Krāpšana

Labdien. Neko labu nevar pateikt par šādu iestādi.
Sākumā mazliet kaut ko iedeva. Nu jau pēdējos 5 mēnešus vispār neko nedod. Nekādas atdeves. Nevarētu to nosaukt par "laimētavu" bet gan drīzāk par "zaudētavu".
Ielieciet tak saukli reklamai-
"hei ja tev savas minimālās algas apjoms ir par lielu tu vienmēr vari ienākt pie mums optibet.lv - uzspēlēt, zaudēt, un savu naudiņu atstāt mums. "
vampīri stulbie-tikai asiņu vietā naudu sūc ārā.

20.08.2021

R

V Vanguard 21.08.2021

Nicego udivitelnogo. Vas uze podsadili na etu iglu, dav vnacale nemnogo laimet. Tak eto i rabotaet. Prowel rovno god kak ja poproboval etu wnagu pod nazvaniem online kazino. I mogu s uverennostju skazatj cto eto cistij razvod, osnovannij na emocijah i zavisimostjah celoveka. Pricem cem bednee celovek tem silnee zavisimostj. Pro to kak eti kazino kontrolirujut viigriwi i bonusa speles zabit vesj youtube. I optibet ne isklucenie.