Optibet.lv - Krāpšana

Esmu ielicis daudz naudas un spēlējot pokeru ilgu laiku esmu sapratis ka daudziem spēlētājiem ir nereāli sliktas kārtis bet viņi droši iet pret dūžiem un uzvar un tas notiek ļoti bieži, vai tie ir kādi optibet spēlētāji vai kas es nesaprotu... Sēžot pie galda viss galds mēģina izmest lauka no spēles tevi jo īpaši finālos kad netālu paliek līdz naudas balvām... Es domāju daudzi mani saprot par ko iet runa... Par spēļu aparātiem vispār laikam nav jēgas runāt, viņi tik rij un pat neko interesantu nedara, neizmet tik rij zinu ka daudzi mani saprot... To kantori vajag pakratīt... Zinu ka nav jēgas rakstīt šo sūdzību bet nu kaut kur var izlikt savas domas un dusmas...

14.01.2021

V

Vagons Komā 14.01.2021

Labi ieguldīta nauda

A AndraB 14.01.2021

Nu tad nespēlē, kur problēma?

LawLatv 14.01.2021

Фиши и лудики, просто убивают своей логикой. Прежде чем начать жаловаться лучше больше узнали бы про покер. А не жаловались на сторонних ресурсах про пиханину.
Лично сам не играю в сети Ipoker, предпочитаю pokerstars.
Если есть доказательства обмана рума, пишите в лицензиат латвии. Они помогут, могут даже заставить рум выплатить вам проигрынные деньги.

B Bauru karalis 15.01.2021

Ko tu tur murgo? Latvijas uzraugošās iestādes interesē tikai nomaksātie nodokļi. Nekādas pārbaudes pret azartspēļu organizētājiem NEKAD nav neveiktas.

LawLatv 15.01.2021

Были проблемы с коэфициентами и проблемы с софтом в покер клиенте. Вернули деньги.

Gudrais Leopards 15.01.2021

Vislabākais ko var darīt ir nespēlēt.

B Bauru karalis 15.01.2021

Kad nedaudz paliek līdz naudām un tev ir maz fišku, tu gaidi, velc kamēr tiksi līdz tām naudām. Ja tev ir daudz, spied tos kam ir maz fišku. UN vēl simtiem nianšu. Tu esi nulle pokerī, tas tev tik liekas ka proti spēlēt
Atšķirība meistarībā starp tevi un profesionāļiem ir milzīga, tāpat kā tu un meistarīgs ķirurgs operāciju veikšanā.