Optibet.lv - Krāpnieki

Sveiki, ar optibet.lv cik esmu ieverojis vinji krapjas loti un loti, tikai nesaprotu kapec neviens vinjus nenemj pie dziesmas, bija gadijums kad spele break bank again iedotas brivas speles pat 50 centi netika iedoti, pa nakti kazino vsp vinjiem nedod jo cik saprotu pa nakti nesez neviens cilveks kursh kontrole to visu pasakumu un tapec pa nakti neiesaku spelet tur un plus vel aparati vinjiem sakrutiki loti un loti, totalizators tas vsp ir kaut kas, vinjiem tur kaut kads baigi gudrais dzeks sez kursh loti reti liek futbola speles, kuras gan pirmaja puslaika gan pilnaja laika var sasist daudz golus, vinji tadas speles liek, ja ari liek tad tas ir pa dienu kad neviens nesez majas lapa un nesakatas, un ja ari kads sez liek un skatas un daudz golus sit, tad vinji nemj ara to speli ar noradi tehnisku iemeslu delj iznemam speli, cik reizes nav stridets ar vinjiem ka vinji ta nevar darit.
Plus vinjiem ir etg sloti kur ir dzekpoti,4 reizes esmu keris to dzekpotu un visas reizes ir 50 eiro, novomatik speles nekad neko neiedos, vinjas loti sakrutitas ir, un ja ta slavu zale kas vinjiem ir man liekas tas pilnigakais sviests un neeksiste tadi cilveki vinjiem kas tur ir kaut ko vinnejushi, taka nespelejiet optibet jus ar laiku to loti nozelosiet

J

C critical thinker 07.07.2017

Tās ir azartspēles... nevis labdarība, kas izsniedz naudu par pogu spaidīšanu.