Optibet.lv - Krāpnieki

Man tāds jautājums izložu uzraudzības inspekcijai. Kad tiks pārbaudīti Latvijas kazino online. Jo optibet un pārējie kazino tikai izvilina naudu bet atdēvēs nekādas. Spēlējot dien dienā varu pateikt krāpnieki, krāpnieki un viss sākumā ievilina a pēc tam nekādas atdēvēs sagroza tā kā viņiem vajag, līnija pa 4eiro iedot 60 brīvas spēles un vinnests par tik daudzām bonusspēlēm ir 23 eiro sviests vai nē? Optibet pārkāpj noteikumus un rada tādu iznākumu kādu viņi grib, par līnijām neizmaksājot pilnā apmērā tiklīdz nospied tālāk pat neierēķina naudu pilnā apmērā. Un iznākumu rada kādu viņiem vaig.. Un lai man nesaka ka viss ir godīgi. Cilvēki nav muļķi. Optibet licenzi vajag likvidēt un viss. Licencētie krāpnieki kurus šķiet neviens nekontrolē, jeb tomēr uzraudzības inspekcija ir uzpērkamā?

15.08.2022

I ilrgjefiho 15.08.2022

Kādā sakarā jūs šeit uzdodat jautājumus inspekcijai? mani ziņkārība māc - kādā skarā?

I ilrgjefiho 15.08.2022

Laikam jājautā savādāk, kādā sakarā inspekcija atbildēs uz jūsu jautājumiem šajā portālā? Tak rakstiet iesniegumu inspekcijai. Ļaujiet minēt, to jūs nedarīsiet?

R RunčaĶepa 15.08.2022

< ... > Cilvēki nav muļķi. < ... >

Diemžēl, ir. Citādi azartspēļu kantori jau sen būtu pazaudējuši 99.9% no visiem klientiem. Bet cilvēki vēl spelē un spelē.

T taisnibascinitajs3 15.08.2022

Traki, jo vainīgs ir Optibet un pie citiem tās pašas kazino spēles labāk strādā un nav vispār tā ka visi azartspēļu organizētāji īrē spēles no izstrādātājiem

H Heudemonium 15.08.2022

Pirmkārt, ieteikums vērsties pie speciālista,lai ārstētu azartspēļu atkarību.
Otrkārt, iepazīstaties ar jebkura bukmeikera notiekumiem, kur skaidri melnām pa baltu ir rakstīts - bukmeikeri ir tiesīgi mainīt limitus individuāli, kā azart-atkarigajiem, tā arī uz sporta veidiem. To nedara fiziska persona, bet automātiskā sistēmā. Un no loģiska skatu punkta, pat ēzeļiem jābūt saprotamam, ja visu laiku vai ļoti bieži, liekat uz vienu sporta veidu, limits jums arī tiks uzstādīts uz to sporta veidu. Neatkarība vai tas ir reālais konts vai demo konts.
Treškārt - bukmeikeriem arī ir pa punktiņam sarakstīts par katru sporta veidu un kā notiek izmaksas.
Kā arī, lielākoties sporta veidos ir arī tiesneši, ja spēlēs izvertešanas laikā, jau kad notikums beidzies, tiek konstatētas kļūdas, tā informācija uzreiz arī nonāk bukmeikeriem. Oficiālos rezultātus vienmēr var atrast notikumu mājaslapās, kur tie arī var mainīties pēc vairākām stundām.
Nelasat noteikumus, nečīkstat.

H Heudemonium 16.08.2022

Хаха, зачёт)
просто знаю систему. Работал в этой сфере,
благо не на латвийском рынке, в поддержке клиентов, наслушался этих блин нытиков. Читать не умеют и всегда самы правые)

H Heudemonium 16.08.2022

Смысл от казино и букмекеров, если им навары нет. Ну ля. Если бы они работали в минус, какой смысл вообще работать. И да это не справедливая система, выигравать будет тот, кто заносит в казино по пару тысяч в день, но всеравно он будет в минусе или в плюсе на процентов 10-15, что бы азарт появился и ушёл в минус

Joe Rogans👽 16.08.2022

Pilnīgi visi Latvijas online kazino ir nokruķīti automāti uz 70% un mazāk RTP(spēles atdeve), pēc noteikumiem jābūt ap 95%. Inspekcija tik māk iedot jaunas licences un taisīt peļņas statistikas, bet reāli neko neuzrauga. Kazinčiki tik rauš desmitiem miljonu tīro peļņu no muļķīšiem.