www.sudzibas.lv Optibet.lv Appisēju kantoris

Optibet.lv - Appisēju kantoris

Nobloķē kontu no naudas izmaksas veikšanas piektdienā, pieprasot "papildus verifikāciju" pēc vairāk kā 5 mēnešu konta atvēršanas. Dokumentus iesniedzu tajā pašā dienā, uzrakstu atbalstam, bet, redziet, izskata tikai 2 darba dienu laikā. Principā vienkārši liedz naudas izmaksu bez nekāda pamatojuma uz vismaz 4 dienām, taču laikam naudas iemaksai nekādu verifikāciju viņiem nemaz nevajag.

11.10.2020

E

TasEsLV 11.10.2020

Protams, ir vienalga no kurienes ienāk nauda, kāda starpība? Kad izmaksā, viņiem jābūt drošiem, ka izmaksā Tev, ne kāds kurš ir piesēdies pie tava datora. 2 darbadienas var pagaidīt ne?
P.s viņi visi ir appisēju kantori un reģistrējoties to vajadzētu zināt.

E Eddyu 13.10.2020

Kāds sakars izmaksāt jebkuram, kurš piesēdies pie mana datora? Izmaksas metodes jau var būt tikai uz tavu Vārdu Uzvārdu, kuras man sen jau bija apstiprinātas.