Optibet - Serviss

Gaidijam 15min lai pasutitu edienu lidz paradijas sieviete kas pat uz mums nepaskatijas. Aizgaja garam, nozuda uz vel 2min.
Apkalpo nelaipni un ir briesmigs akcents.
Skatijas ar launu skatienu pectam kad nebiju sanemis kafiju ko pasutiju jau 15 minutea atpakal.
Ediens ir ok, kvalitate pat 5eur ir normala. Bet apkalposana ir drausmiga, neiesaku nevienam sastapties ar so viesmili.

Papildināts Uldis Pilens 05.01.2018

To viesmili sauc Katrina update

Dainis 05.01.2018

Laikam viņas update vēl nebija iznācis.

donna b 05.01.2018

Tev vajag edienu vai valodu bez akcenta?

A Aigors 10.10.2019

Lotgolju voluda rulle čiuļa

A Alex Isakov 22.08.2019
Mesla kantora ar sagrieztiem slotiem.

Pilnigs mesls, agrak kaut kas bija iespejams, tagad visa sistema ir nogriezta uz tadu minimumu, ka tu 5h laika nopis 10k un neko pat neuzcel, ne centa.

O Optibetirmudaki 16.09.2019
Krapsana

Optibet kazino ir pilniga krapsana, nav vispar nekadu laimestu. Zinu ka neviens negarante laimestus, bet kas tur notiek tas ir pilnigs haoss. Nevajag atkartot citu cilveku kludas un spelet pie tiem mudakiem!