Optibet - Optibet

Katru dienu tiek veikts depozīts spēlētas pārsvara vienas un tās pašas spēles atdeves nekādas vairāk ka 100 depozītu veikums norāda par o procentu atdevi nav laimes spēle. Un pavisam noteikti viņus izskatās neviens nekontrolē viņi tikai iekasē naudu un viss un vēl saucas par laimes ratu sākat rēķināt līdz katram solim spēles neiet runa tikai par depozītu, bet par apgrozījumu. Vai tas nav pārkāpums kāpt cilvēkus spraužot ausīs par laimes spēli man zināmi vismaz 5 tādi gadījumi.
Runājot savā starpā skatoties spēli Onlainā ka cits spēle gala rezultāts ir zināms... Atdeve 0 cik ne iemaksājot gājieni ir vienādi pēc kombinācijas...
Oficiālā naudas iekasēšanu kuru neviens nepārbauda un nekontrolē!

28.04.2022

Joe Rogans👽 30.04.2022

Tas arī ir 11, Laimz un Klondaika. Maksā maksā un pie laimesta kā netiek tā netiek. 20 pazaudēti depozīti pēc kārtas ir normāla parādība.