Optibet - krāpšana

Labdien! Vēlos padalīties piedzīvotajos notikumos ar Optibet Kr. Barona ielā 108
24.12.12. gribēju sev sagādāt Ziemassvētku dāvanu, izdarot likmi pret Rīgas Dinamo, zinot, ka šogad viņi neiepriecina, nu nemaz. Veicu 30 ls likmi uz Yugra komandu. Saņemot interesantu biļeti, uz kuras uzdrukāts tikai koeficents un abas spēlējošās komandas, turklāt nevis 3,16, bet 4,20 uzreiz izrādīju sašutumu un vairākkārt pārjautāju vai tas tiešām ir iespējams, ka pēkšņi koeficents tik krasi mainījies un vai tiešām darbiniece izdarījusi likmi uz Yugra. Uz ko saņēmu pārliecinošu apstiprinājumu, ka jā, uz Yugra un iespējams koeficents esot izmainījies. Tad, nu devos vērot Ziemassvētku priekšvakara cīņu ar man diezgan paredzamo rezultātu. Rezultāts: Dinamo 1:3 Yugra. Laimīgs par savām pareģa spējām, devos pēc laimesta, bet... Mani sagaidīja tā pati darbiniece, kura atcerējās gan mani, gan manis izdarīto likmi. Bet tad uzzinu, ka šī likme izrādās tomēr ir izdarīta uz neizšķirtu, kura gadījumā būtu biļeti izmetis ārā.
Tātad Optibet iedzīvojas ar krāpšanas metodēm!
No darbinieces saņēmu atbildi, ka ir notikusi kāda kļūda sistēmā, jo viņa patiešām veikusi likmi uz Yugra.
Vēlējos, lai viņa parakstās, ka veikusi tieši šādu likmi, bet atbilde bija, ka viņa neko neparakstīšot, jo viss tāpat tiekot ierakstīts un filmēts. Tad nu saņēmu brīnišķīgu piedāvājumu- vērsties ar iesniegumu Optibet birojā, ko arī izdarīju. Tur mani laipni sagaidīja sekretāre, pieņemot manu iesniegumu un vēstot, ka 10 darba dienu laikā es saņemšot atbildi. Tā arī notika, 10. dienā saņēmu ziņu:

2012.gada 27.decembrī no Jums tika saņems Iesniegums, kurā Jūs norādāt, kā nesaņemat laimestu par likmi nr.5646637273.

Ar šo mēs norādām, kā nevaram atgriezt Jūsu laimestu kuponam nr. 5646637273 likmei uz neizšķirtu KHL spēlē Dinamo Rīga – Yugra, jo spēle beidzās ar rezultātu 1:3 Yugra labā. Ja gadījumā Jūs uzskatījāt, ka esat veicis likmi kļūdaini, tad Jums bija 15 minūtes laika pēc likmes izdarīšanas, lai novērstu savu kļūdu un pārlabotu iznākumu.

Ar cieņu,
SIA OPTIBET

Protams, esmu bezspēcīgs pret šo zvēru, tādēļ tikai brīdinu- tas mēdz iekost, pat Ziemassvētku priekšvakarā! :)