Only Private Fitness Club - Cilvēktirdzniecība

Only Private Fitness Club un Dream Property Managament apzināti piedalās iespējamos cilvēktirdzniecības gadījumos. Piespiež strādāt apkopējiem, atsakās noslēgt darba līgumu. Mani iesēdināja mašīnā uz izlaida Only Private Fitness Club pagalmā un lika strādāt naktī. Iepriekš nekas netika paziņots.
Darbs katru dienu, bez brīvdienām, naktīs bez "dubultas likmes", iespējama samaksa pēc diviem mēnešiem.
Lūdzu, ņemiet vērā, šeit "uzdarbojas" un veic arī mobingu Dream Property Managament, bet ONLY PRIVATE FITNESS CLUB pilnībā apzinās, ka šis ir cilvēktirdzniecībai raksturīgs darba tips.
Ir aizliegts, kā telpu uzkopējam, pieļaut satikšanos, vizuālu kontaktu ar apmeklētājiem.

Izteikts mobings darbā no ONLY PRIVATE FITNESS CLUB.

T taisnibascinitajs3 05.01.2023

Ja nezinājāt, valstī nemaksā dubultu likmi nakts stundās. Dubulta likme ir tikai svētku stundām. Nakts stundās maksā 1.5 likmi laika periodā plkst. 22:00-06:00.

Joe Rogans👽 05.01.2023

Cilvēkutirdzniecība ir nopietns krimināl pārkāpums, šeit darbs policijā.

G ggg123 05.01.2023

Dubultā apmaksa tiek veikta virsstundu gadījumā, ja strādājat naktī, piemaksa par darbu naktīs ir ne mazāk kā 50% no pamatlikmes. Nakts darbs kā augstāk tika minēts ir laika posmā no 22:00-06:00, bet darbs, ko veic nakts laikā vairāk nekā divas stundas. Respektīvi, ja darbā bijāt no 21:00-02:00, nakts stundas skaitās tikai pēc plkst. 00:00!
Ja nav noslēgts darba līgums, vispār nevarat pretendēt uz ko tādu, šajā gadījumā varat uzņemt video materiālus, ierakstītas sarunas, attēlus, kur redzams, ka ierodaties darbā un kad, kā arī kas tiek padarīts. Ar šiem materiāliem var vērsties Valsts Darba inspekcijā, rakstot iesniegumu un pievienojot visus failus, jo detalizētāku informaciju nodosiet, ātrāk šī lieta tiks izskatīta. Bet iesaku atcerēties, ka : ja dodaties uz darbu kaut vai pirmo dienu - kas ir vai nu izmēģināšanas diena vai jau pirmā darbadiena, jābūt noslēgtam līgumam!