www.sudzibas.lv Online Casino Neticiet brīnumiem ko te sola

Online Casino - Neticiet brīnumiem ko te sola

Sveiki visiem!
Neticiet un neuzķeraties www.nopelni24.lv vai www.pelnit24.lv.
Tā ir kazino reklāma, kas pievilina klientus un negodīgā veidā izkrāpj naudu no cilvēkiem.
Sistēma melns un sarkans ruletē reāli darbojās, tikai online kazino parūpējās, lai Tu visu zaudē, ko esi ieguldījis un vinnējis sākotnējā posmā.
Arī es spēlēju un kad biju jau vinnējusi 1400.-USD sākās vienas krāsas līnija un minūtes laikā, biju visu zaudējusi. To, ka online kazino regulē ruletes krāsas var redzēt, jo nospiežot "spin" bumbiņa neuzsāk riņķošanu, bet iepauzē. Tad es pamainīju taktiku un liku pāra vai nepāra un atkal līdzīga situācija - pēc "spin" nospiešanas bumbiņa iepauzē. Tas nozīmē, ka online kazino TUR otrpus ekrāna :) kāds regulē!!! Tas ir loģiski, tikai tādus kaut kādus Maltā reģistrētus uzņēmumus neviens nekontrolē un man pat grūti iedomāties, kur varētu sūdzēties par šiem gadījumiem.

Nekādā gadījumā nespēlējiet Kazino Europa (http://www.europacasino.com/), Winner Casino (http://www.casinobellini.com/), Casino Tropez (http://www.casinotropez.com/), Titan Casino (http://www.titancasino.com/), Red Casino (http://www.vegasred.com/).
Ieguldot 200.- USD, kazino iedod 100.- USD bonusu. Kad spēlētājs jau kaut ko ir vinnējis un grib izņemt naudu un NEKĀ!!! Kāpēc - spēlētājam esot jāspēlē līdz 3600.- USD un nevis ruletē, bet spēļu automātos un tikai tad, kad vinnests būs virs 3600.- USD - spēlētājs varēs spiest podziņu IZMAKSĀT!!!

Hello everyone!
Do not believe www.nopelni24.lv or www.pelnit24.lv.
It is casino advertising, attracting customers and unfairly defrauds money from people.
The system black and red roulette actually works, only the online casino provides that you lose.
Do not play Casino Europa (http://www.europacasino.com/), Winner Casino (http://www.casinobellini.com/), Casino Tropez (http://www.casinotropez.com/), Titan Casino (http://www.titancasino.com/), Red Casino (http://www.vegasred.com/).
If you invest 200.- USD the casino gives 100 .- USD bonus. When a player won and wants to withdraw his money – casino says – NO!!! You must play till your win will be 3600.- USD and not roulette, but slot machines.

P

I ince1 27.11.2012

Jā, arī man sarkans- melns demo versijā gāja uz urrā, bet kolīdz iemaksāju reālu naudu, nekas vairs negāja pēc "noteikumiem", galīgi šķērsām. Un netaisos vairāk tur tērēt savu dārgo laiku.

A adzjus 27.11.2012

Tas ir reāls apmāns, pelni24.Tāda pati cilvēku čakarēšana kā Tele Trade-valūtas tirgus.Interesanti kapēc miljonāri nedalās ar Savām peļņas iespējām?Jā Viņi ir bagāti, bet nedrāž cilvēkus kuri jau tā ir izmisumā un cer vel kautkādu brīnumu, tikpat kā pasakā.Tele Tradē es pazaudēju tikai Ls42, bet šajā brīnumā nezaudēju neko.Dēls man sakārtoja smadzenes.
Jaunieši tomērt ir apķērīgi šajā kompjūteru laikmetā!!!:)

S sunsfuns 11.02.2013

Aizbāziet tam mavrodi muti! Bet par pārējiem komentāriem un rakstu - paldies !

C chikya18 04.09.2013

Žēl ka iedomājos šeit paskatīties, kad jau izspēlēju līdz nullei un zaudēju 35eiro. Nav jau varbūt daudz citiem, bet man tas ir iesit pa kabatu. Sacerējos baigo naudu laimēt un nekā. Pati vainīga. Pēc tam domāju varbūt ieskaitīt lielāku summu, lai vieglāk vinnēt visu atpakaļ, bet laikam tomēr norīšu šo stulbo zaudējumu un dzīvošu tālāk. Meklēšu labāk darbu. ;(

C chikya18 04.09.2013

Žēl, ka iedomājos šeit paskatīties, kad jau izspēlēju līdz nullei un zaudēju 35eiro. Nav jau varbūt daudz citiem, bet man tas iesit pa kabatu. Sacerējos baigo naudu laimēt un nekā. Pati vainīga. Pēc tam domāju "varbūt ieskaitīt lielāku summu, lai vieglāk vinnēt visu atpakaļ?", bet laikam tomēr norīšu šo stulbo zaudējumu un dzīvošu tālāk. Meklēšu labāk darbu. ;)

N nautilus 04.09.2013

lēta reklāma

L lerijs 24.01.2014

Ja māk laikā apstāties, tad pamazām var arī kaut ko vinnēt! Pats no 40 euro uzkāpu pāris stundu laikā uz 120 euro! Protams alkatība darīja savu! Sāka krist vienā krāsa 10x pēc kārtas, un viss, bet apstāties, jau nesaņēmos! Un tā savu naudiņu arī pazaudēju! Bet ja laikā apstājas, un mazliet apiet tā dēvēto sarkans un melns stratēģiju, dienā pāris desmitu euro droši var piepelnīties! Bet labāk bez riska strādāt, un miers! Kaut gan, ja pats nepamēģinātu, nezinātu!

G gamin 23.02.2014

I would like to raise my complaint about CASINO.COM

After signing up to Casino.com I was awarded a 200% bonus up to 400 EUR when I deposited 200EUR of my own money. I accepted this bonus on pop up message where information is clearly stated the wagering is 40x, in my case 8.000EUR.
I struck luck on a roulette spin and unluckily dropt down less to 100 EUR, I was deposited again 500 EUR with, this time no bonus fee, and luckily got my balance up to 1.705 EUR.
I obviously wanted to withdraw my winnings so after completing the wager requirements I asked for a withdrawal, this is where the trouble started.

I was told by the representative of Casino.com unfortunately I cannot get withdraw, because I did not play slots. I was argued, because I do not play slots at all, and terms & conditions regarding start bonus award did not say you have to play only slots, more over I had lost my start bonus on the first steps of game and all winnings I made from my second deposit of 500EUR clear my money.
I cannot understand, because when you are going to coffee shop, the waiter not telling you: “Unfortunately you can have your cappuccino only after drinking 3 liters of Coke, but what if I do not drink Coke?”

Anyway they refuse to pay requested withdraw in full, but offered to pay me back deposit money of 200 EUR + 500 EUR only.
From my point of view it has been considered as illegal and unacceptable practice and I feel they trying everything not to pay out.

G gamin 23.02.2014

I would like to raise my complaint about CASINO.COM

L lacplesistumsais 12.04.2014

nu jaa arii europa casino pazaudeeju naudu labi ka nebija peedeeja bet tagad varu padaliities ar pieredzi neiesaku iet uz lielaam summaam un neticiet tam melns tad sarkans principam ruletee
isteniibaa uzkeros uz karla bloga arii sagribeejaas man taizemi un 6000 eiro men
iesaku buut pratigakiem par mani

A Anny2014 08.05.2014

lacplesistumsais es arī iekritu uz to pašu stulbo blogu...
It kā pirms sāku spēlēt ierakstīju blogā komentāros jautājumu, tas aizvien nav publicēts, sakumā alkatība ņēma virsroku un nesagaidot atbildi sāku spēlēt. Arī iemaksāju 100 euro dabūju bonusu 200 euro. Sākums bija ideāls 30-40 minūtes bija jau man kādi 400 euro, tāpēc ka saku likt uz likmi 5, un beigās arī 10. Tad sākās tā virkne kad krāsa nemainās... līdz 7 pakāpei laikam un man palika 100 euro kontā. Gribot atspēlēt zaudēto turpināju spēlēt gan uz 1 eiur gan pa reiziei 5 eur, rezultāts 20, 00 eur palika manā kontā. Žēl, ka neiedomājos izlasīt šīs gudrības ātrāk, pēc savas pieredzes visiem ieteikumiem pilnīgi piekrītu. Tev neļaus uzvarēt lielas summas vai vienkārši mūsu pašu alkatība ņems virsroku un visu pakāsīsi,
Paldies Kārli par neko :)

C cammozabisyu 15.05.2014

Martingale sistēma ir 50 pret 50, vai nu vinnēsi vai zaudēsi. Tas pats kas mest gaisā monētu.
Online kazino darbina roboti, kompjūteri. Kā jūs savu piķi varat uzticēt robotam? Ja tu turi rokās metamos kauliņus un izmet viņus, tad tu zini ka tev var veikties un var neveikties, bet kas notiek online? Faking robots izlemj ko darī ko ne.
Ejiet spēlē īstā kazino, nevis online.

Un pēdējais - tas kas tur jums šito figņu borē ausīs, vot tas gan nopelna, uz tādiem lētticīgiem lohiem. Jo katrs kurš caur to lapu reģistrējas kādā no tiem online kazino sūdiem un veic depozītu, no tā depozīta tas ausīs borētājs saņem komisijas pa taisno no kazino. Cmoo'n viņš piesaista lētticīgus tirliņus, tirliņi iemet naudu, kazino pasaka paldies izmaksājot viņam komisiju % no kopēja depozīta. Cirvji jūs ejiet labāk strādāt, sapņotāji! :D... Vov uzradusies te augstākā matemātika, martingale sistēma visiem labi zināma, un tā ir prasta azartspēļu figņa, vai nu būs vai nu nebūs.
A tas džeks kas tos mēslu tur uzrakstījis, tas wnk par jums rēc, jo viņš ir tas kas nopelna, nevis jūs.

Un spēlē Rulleti, kurā kazino ir vairāk kā 5% "house advantage" pār katru spēlētāju, ir vispār stūlbums...
Nav brīnums ka te LV krāpnieki labi uzdzīvo, visi Zelta drudži, piramīdas u.t.t.. te tak ir tirliņu bedre, kas alkst vieglas naudiņas.. :) Tā turpināt.

N neitrālais28 17.06.2014

sveiki, noticēju brīnumam...piereģistrējos europen casino, biju izlasījis stratēģiju, kā var lēnam nopelnīt, spēlējot ruleti..teiksim tā, ieskaitīju konta 20 eiro, , 2 stundu laika biju uzlecis līdz 180.00 eiro.Stratēģija ļoti vienkārša, liec melnu, ja nedod liec atkal melnu bet dubulto, , tad tev melns iedod, , , turpini likt tālāk uz sarkana, , sarkans iedod, , automātiski liec melnu, nu tāda veida, , , viss likās jauki līdz momentam, , , sāku interesēties kā tur vajag apgrozīt lai izņemtu laimestu, , un kamēr sarakstījos ar operatorēm, man spēle, sākās sarkanais vilnis, , jādubulto bija līdz tam momentam, ka nauda aptrūkās:)

M matemat. 14.10.2015

Isti nezinu vai ir kāda sistēma, kas tiešām darbojas, bet ja ir, tā ir daudz sarežģītāka nekā iepriekšminētā . Ja kāds ir atradis tādu, tad domāju, ka viņš to glabās kā noslēpumu. Sistēmas ir jākombinē un katrai sistēmai ir savi knifiņiJa kāds vēlas sākt spēlēt vispirms kādu mēnesi iesaku patrennēties uz bezmaksas ruletes spēlu programmām un tad nonākt pie attiecīgiem secinājumiem vai tiešām spēlēt vai nē un ja jā tad kā.Iesaku vispirms uzlikt minimālo suumu kāda ir iespējama, lai jūs varētu iziet savu sistēmu un jums nepietrūktu naudiņas, tad, kad esiet spējējot dubultojis savu naudiņu tad izņemiet sākotnējo summu laukā un droši spēlējiet tālāk, jo tā vairs nav jūsu nauda, bet gan nopelnītā.Ja vinnēsiet vēl labi, ja nē tad vismaz nebūsiet savu naudiņu zaudējuši..

O Ongrando 03.11.2015

Sveiki,
neesmu megjinaajis tos casino, vrb ka var vinneet, tikai gruuti noticeet, jo tas tak ir casino, un casino vienmeer vinnee, tikai tapeec arii vinji pastaav, ka no 100 - 1 uzsmaida veiksme, parejie vienmeer ir zaudeetaaji, kas man liek domaat ka sii ir atkal kaarteejaa kraapnieciiba ir sie divi - kaa lapaas (http://pelni-naudu.com/ un http://karlablogs.com/ka-nopelnu-videji-6000-menesi/ ) bija noraadiits - konta izdukas, tikai nosaukumi samainiiti, bet identiski, tpc mn lieks ka tas viss ir bullshit ;)

I IRYNA 26.01.2016

Hello,
My name is Iryna and I am working in affiliate program for theLotter.com, an online agent for Lottery Tickets.
Your website is Gambling oriented but you don't have any information about Lottery Online that actually can convert very nice with you.
I would like to work with you, please contact me ASAP.
Skype: Iryna Samtsov
Icq: 68666589
е-mail: [slēpt]@mylotto.com

G Gvido Ezītis Miglā 03.02.2016

Sveiki!
Neiesaku saistīties ar tām reklāmām, kur ir jāiegūlda sava nauda.
Es te uzdūros uz vienas lapas, varbūt kādam interesē.
Var pamēģināt, varbūt kkas sanāk.
Iespējams kāds arī dara kko līdzīgu, labprāt pievienotos.
Ja nu kas, var uzdot kādus jautājumus epastā, [slēpt]@inbox.lv
Links kas jāatver un jāpiereģistrējas.

Vēlu veiksmi! ;)

B bumbum 12.04.2017

nopelni ievadot ciparu kombinacijas vismaz 100 eiro diena, piesaisti referalus un nopelni vel vairak!

N Nav gruti 16.02.2018

es mainoju bitcoinus bez programu lejupieladem, bez kantraktiem, bez add skatishanas un bez ieguldijumiem. nav javeic nekadi ieguldijumi lai varetu iznemt naudu ka tas ir daudzos skam saitos.tev tik japieregistrejas un jaspiez start mining pasivly bitcoins with brouser. un bitcoini pashi skaitisies klat. cik atri tas notiks tas ir atkarigs no datora jaudas(shini gadijuma no procesora) un katru stundu tur var dabut lidz pat 200$ dolariem. var ari gamblot tur tos bitcoinu. tur ari ir strategija ka vinet vairak satoshi(bitcoinu centi) un mani referali katru nedelu sanem bonusus(satoshi) summa katru nedelu mainas. dazreiz vairak dazreiz mazak. pieregistreties jus varat sheit https://freebitco.in/?r=12205373

E Esma 15.04.2018

http://ogomoney.win/6199767015982/ - darbojos šeit, patīk, nekas nav jāiemaksā!