ONEfinance - Krāpšana

Pats esmu no Cēsīm tāpēc internetā meklēju auto līzingus un uzdūros uz onefinance. Aizpildīju pieteikumu auto līzingam un nosūtīju. Kad viņi man atzvanīja teica ka līzingu dos uz labiem procentiem. Solīja 10% lai tik dodos uz Rīgu parakstu līgumu un nauda stundas laikā būs kontā. Nomelnoja vēl citus konkurentus ka tie šmaucot. Aizbraucot parakstīt līgumu protams % un summas strauji mainījās. Sanāca ka viena mašīna jānopērk priekš sevis, bet otra pus mašīna pat vairāk viņiem. Viņi man nevarēja paskaidrot kāpēc pa telefonu viss bija runāts savādāk. Paši ir starpnieki jo naudu ņem no... Iestādi mēs visi esam dzirdējuši.

C critical thinker 27.03.2017

ak, Zigi...

N Nils .p 25.05.2017

Piekritu man ar so kopaniju bijis ta patkredit vesture viss kartiba parejais ar viss kartiba te pekni paterina kreditu atsaka kaut pasi reklamejas naciet naciet naciet

K kacetkovs189 16.04.2018

Man bija analogiska situācij tikai ar citu kantori viņi man ari brauc pa ausīm, ka būs labs piedāvājums un teicaka citur ir sūda piedāvājumi... ka pie viņiem esot pats labākais. es jau neesmu mulkis ko viniem ticet tapec aizpildiju pieteikumu, ari citos kantoros. un beigas sanaca ta, ka noformejos latvijas kreditu centra. Vinji vareeja iedot arii mazaku % likmi, bet es taaa paskaitiju ka beigas viniem tapat sanaca labakajs piedavajums.