one 4 event - Krāpšana

Pirms kāda mēneša izīrēju 5 gabalus gāzes apkures terases sildīdājus no šīs, it kā solīdās firmiņas. Pirmkārt, Es vēl nebiju dzīvē redzējusi tik nobružātus,sabuktētus un norūsējušus sildītājus kādus man puiši atveda, bet tā kā nebija man citu variantu paņēmu. Bet tas Pilnīgi pretstats tam ko man piedāvāja O4E. Otrkārt, mēs ar vīru, ar lielām grūtībām mēģinājām dabujām pie dzīvības kaut vienu no tiem, tas mums neizdevās. Bet tas jau nebūtu pats trakākais. Sazvanoties ar firmas pārstāvjiem, viņi man pat neatvainojās par sagādātajām neērtībām, teica ka man jāsaprot ka sildītāji nav pirmā svaiguma un tā gadās. Nākamajā dienā aizvedu tos atpakaļ uz Matrožu ielu 7A, kur man tika piestādīts rēķins par it kā izlietoto gāzi un nomas maksu par lūžņiem. Esmu ļoti satriekta un citiem neieteiktu ar viņiem pīties... Kārtējais krāpnieku kantoris.

Papildināts Līga Cimermane 14.07.2016

problēma nav atrisināta