Atrisinātaomas bode - krāpšana

Grūti ko labu teikt par šo "Omes bodi"! Jau 18.decembrī 2017.gadā pasūtīju preces no šī veikala. Rēķins par pasūtījumu atnāca kosmiskā ātrumā ar pateicību par pasūtījuma veikšanu un norādīto apmaksas termiņu līdz 23.decembrim(5.dienu laikā),Protams apmaksāju jau 20.decembrī 2017.,bet pasūtījumu neesmu sagaidījusi līdz 2018.gada 10.februārim. Pati cenšos sazvanīt,telefonu pacēla pēc neskaitāmiem zvaniem,,jā atbildēja,atvainojās,teicās jau rīt izsūtīšot,bet tās rīt dienas rit nu jau otro mēnesi. Tad paka atnākusi atpakaļ uz noliktavu,jo stikla pudelītes saplīsušas,bet rīt izsūtīšot manu paku...TĀDAS RĪTDIENAS ir bijušas vairākas. Uz e-pastiem atbild,kad 'uzbrauc" mani radinieki no Latvijas,jo pati dzīvoju Vācijā un arī paku gaidu Vācijā! Kauns,ka pašu tautieši ir tik negodīgi! Ja nevar paku izsūtīt,tad naudu atsūtītu atpakaļ! Jo atklāti sakot- man ticības vairs nebūtu tās satura veselīgo iedarbību,Pārbaudīšu laboratorijā,JA PROTAMS PAKA ATNĀKS vispār!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sandra Gavrilova 10.02.2018

Gaidu risinājumu!

Sandra Gavrilova 10.02.2018

NAV PROBLĒMA ATRISINĀTA,,,,,NETĪŠĀM UZSPIEDU UZ TO ...VĒL JO PROJĀM GAIDU REZULTĀTU!

A AnvoyT 12.02.2018

Nebūs rezultātu. Vari mēģināt sniegt iesniegumu PTAC un, iespējams, PVD. Pati lapa jau neuzticama, taisīta ar Mozello. Lursoftā rāda, ka šim SIA Natural Green ir nelieli nodokļu parādi, tas daudz ko pasaka par uzņēmēju. Varbūt bode iet uz grunti. Uz vietas Vācijā taču vari iegādāties visu, ko vien vēlies ar leibliem, kādus Latvijā pat nepazīst.

V Void 16.07.2018

Pievienojos.sūdzībai. Pēc kundzes gados lūguma pasūtit konkrētu produktu no omasbodes,lv uz Niderlandi to arī jūnijā izdarīju .Reķins nākošajā dienā e-pastā, apmaksāju. Produkta nav, atbildes un komunikācijas nav. Viennozīmīgi krāpsana. par laimi šodien redzu, ka lapa vairāk nestrādā.