www.sudzibas.lv Olympia Necieņa pret veikalu darbiniekiem

Olympia - Necieņa pret veikalu darbiniekiem

Vēlejos izteikt savu sašutumu par tirdzniecības centru Olympia. Jajājautā par ko domā šī tirdzniecības centra administrācija - veikaliņu pārdevēji vispār netiek uzskatīti par cilvēkiem.
Visa diena (no 10.00 līdz 22.00) jānosēž četrās sienās tāpēc ka iziet drīkst tikai uz 5. min 6 reizes dienā - tā vien sanāk kā uz tuoleti izstaigāt. A kur tad paliek PUSDIENLAIKS - par to laikam administrācija nav padomājus, ka tam nabaga cilvēkam pa visu dienu varbūt arī sagribās ēst. To ko paspēj no rīta nopirkt no tā ir jāpārtiek visas 12h. Bet arī šajā gadījumā ir jāēd "pa kluso", jo par ēšanu veikala telpās var uzlikt sodu!
Reāli pēc Olympias administrācijas domām ir jāpaliek neēdušam visu dienu, tā manuprāt ir despotiska attieksme pret pārdevēju!
Palaimējies ir tikai tiem kur veikalā ir 2 vai vairāki pārdevēji. A ko darīt tiem kuriem ir jāstrādā pa vienam??????????????????

S Signite 10.01.2009

...nekas, nekas - gan jau te driz atbrauks kiniesi un visdadi citadi un pasi ipasnieki vares viniem vergot pa 12, 14, 16 stundam
Jo slikti iztureties pret stradajosajiem ir liels greks!

L LLLL 10.01.2009

Zuum arī ir tāpat un ja 10.00 neatver savu veikaliņu, tad ir jāmaksā sods Ls 130.

P Patr/iC 10.01.2009

Tas tak ir jebkurā tirdzniecības centrā, par pārdevējas labklājību jādomā darba devējam nevis centra administrācijai... Stulbas esat laikam, ne jau administrācija maksā jums algas